Latvijas Dabas muzejs aicina mazos dabas pētniekus doties dzīvniekiem pa pēdām
Foto: Shutterstock

Ar ko atšķiras degunradžvabole no meža bambala, kurš lido ātrāk – taurenis vai spāre, un kas ir Eiropas lielākais grauzējs – to un daudz ko citu var uzzināt, apmeklējot Latvijas Dabas muzeja īpaši bērniem sagatavoto Dabas vērotāju traki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Krājot "Rimi" dabas vērotāju kampaņas uzlīmes un figūriņas, līdz 10. septembrim ikviens mazais dabas mīļotājs aicināts kļūt par nopietnu dabas pētnieku, aizpildot īpašo uzlīmju albumu un apmeklējot Dabas pētnieku trasi Latvijas Dabas muzejā.

Dabas vērotāju kampaņas laikā vecāki, iepērkoties "Rimi" veikalos, par katriem iztērētiem 10 eiro var saņemt vienu dabas pētnieka uzlīmi un figūriņu, kas attēlo dažādas Latvijā brīvdabā sastopamos kukaiņus un citus dzīvniekus.

Kampaņas laikā līdz 10. septembrim mazos dabas pētniekus ciemos gaidīs Latvijas Dabas muzejs, kas sagatavojis bērniem īpašu Dabas vērotāju trasi – nelielu, bet izzinošu ceļojumu muzeja bagātībās, kas ļaus papildināt zināšanas par Latvijas dzīvniekiem. Lai saņemtu īpašo trases uzdevumu grāmatiņu un vēl kādu pārsteigumu, muzeja kasē jāuzrāda Dabas pētnieka albums.

Ar muzeja darba laikiem iespējams iepazīties muzeja mājaslapā, bet vairāk par dabas pētnieku kampaņu uzzini šeit.

Tags

Latvijas Dabas muzejs Rimi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form