Latvijas simtgadē dzimušajiem liepājniekiem pasniegs īpašas dāvanas

Latvijas simtgadē dzimušajiem liepājniekiem pasniegs īpašas dāvanas
Foto: Edgars Pohevičs

Jau vairākus gadus jaundzimušo liepājnieku vecāki pēc mazuļa reģistrācijas Liepājas Dzimtsarakstu nodaļā no pilsētas pašvaldības saņem īpašas dāvanas. Šogad, Latvijas simtgadē, sākot no pilsētas dzimšanas dienas, 18. marta, mazie liepājnieki saņems īpaši veidotu dāvanu komplektu.

Dāvana – Liepājā ražoti bioloģiskās kokvilnas dvieļi ar kapuci – iesaiņoti īpaši veidotā kastītē, kur kopā ar dvieli pievienots oriģināls kartīšu komplekts. Kartīšu aversā ir numurēti mēneši, lai, fotografējot mazuli, klāt var pielikt kartīti, radot fotogrāfiju ar stāstu un atmiņām no pirmā dzīves gada. Savukārt kartīšu reversā katru mēnesi var ierakstīt bērna svaru, garumu un atzīmēt īpašus mēneša notikumus mazuļa dzīvē, stāsta Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas pārstāve Diāna Rudakova.

Komplektam pievienota arī apsveikuma kartīte, kurā lasāms visu iemīļotais dziesminieces Maijas Kalniņas dzejolis "Liepāja".

Dvielis ar kapuci, uz kura attēlots Liepājas simbols – lauva, ražots Liepājas uzņēmumā "Wooly World", tas izgatavots no bioloģiskās kokvilnas, kas nesatur toksiskas vai kaitīgas vielas. Dāvana nodrošinās mazulim komfortu un drošību, savukārt vecākiem atvieglos bērna ikdienas aprūpi.

Latvijas simtgadē dzimušajiem liepājniekiem pasniegs īpašas dāvanas
Foto: Edgars Pohevičs

"Liepājnieki visos laikos ir bijuši raksturā un darbos stipri ļaudis, tāpēc audz spēcīgs, laimīgs un vesels savai ģimenei par iepriecinājumu un savai dzimtajai pilsētai par lepnumu!" apsveikuma kartītē novēl Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks.

2017. gadā Liepājas Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti 828 jaundzimušie.

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Iesaisties sarunā!