Laulība ieslīgusi neveselīgā fāzē. Trauksmes signāli, ko neignorēt
Foto: Shutterstock

Attiecības nemitīgi mainās – bieži vien uz labo, taču reizēm – arī slikto pusi. Pat vissaticīgākā un vissaskanīgākā laulība ar laiku var ielīgt neveselīgā fāzē, kas, pašiem nemanot, no iekšpuses gandē attiecības. Ja trauksmes signāli tiek laicīgi pamanīti un atpazīti, iespējams ņemt grožus savās rokās, tādējādi atgriežot ģimenes dzīvi uz "ilgi un laimīgi" ceļa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
  • Kas ir neveselīgas attiecības un kādas pazīmes liecina, ka saplēsto vāzi vairs kopā nesalīmēsi jeb pienācis laiks šķirties, lūko šajā rakstā.

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc laulība nonāk šajā fāzē, saistīta ar partneru atbildi iekšējiem un ārējiem stimuliem. Kā raksta "Bustle", situācijas vizualizēšanai der salīdzinājums ar tējas maisiņu, kas iemests karstā ūdenī – tikai tad cilvēks ir spējīgs pilnībā izprast partnera vajadzības un personības šķautnes.

Kad cilvēki mēģina pielāgoties lielām pārmaiņām, jaunais dzīvesveids nereti tiek uzņemts neveselīgos veidos. Nereti tās raisa stresu, kā rezultātā partneris var kļūt svešāks, vieglāk nokaitināms. Taču stress un lielas pārmaiņas ir tikai daži no iemesliem, kā laimīgas attiecības, kurās partneri spēj veiksmīgi sadalīt pat vismazākos ikdienas pienākumus, izrunāt sasāpējušos jautājumus, piedot, atvēlēt laiku kvalitatīvai laika pavadīšanai kopā un atsevišķi, kā arī ieturēt robežas un nespiest uz vājajām vietām, nonāk līdz neveselīgam slieksnim. Par pamatu tam var kalpot arī ikdienišķi sīkumi, kas patiesībā tik nevainīgi nemaz nav.

Tags

Attiecības Laulība Mīlestība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form