Leļļu teātris jaunajā sezonā sola vismaz 12 jauniestudējumus
Foto: Publicitātes attēli

7. augustā 75. jubilejas sezonu atklāja Latvijas Leļļu teātra kolektīvs. Šoreiz tradicionālais teātra direktora pārsteigums kolēģiem bija vēstures apzināšana – ciemošanās Melngalvju nama pagrabos un greznajās zālēs, kā arī senās mūzikas koncerts. Bet skatītājiem jaunajā sezonā tiek solīti vismaz 12 jauniestudējumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sezonas atklāšanas svinīgajā uzrunā teātra direktors Vilnis Beķeris kolektīvam vēlēja radošu sezonu, kā arī vēlreiz pateicās par padarīto, tajā skaitā izceļot arī Leļļu teātrim nebijušā daudzumā – astoņas – piešķirtās nominācijas "Spēlmaņu nakts 2017/2018" balvai. Savukārt teātra galvenais režisors Ģirts Šolis aicināja kolektīvu turpināt iesākto un noturēt sasniegtās mākslinieciskās kvalitātes un profesionālisma līmeni.

Gatavojoties 75. jubilejas sezonai, vēl vasaras laikā paveikts liels darbs teātra telpu labiekārtošanā: rūpējoties par skatītāju ērtībām un labāku skatuves redzamību mazajiem skatītājiem, teātra lielajā zālē izbūvēts grīdas paaugstinājums, informē teātrī.

2018./2019. gada sezonā Leļļu teātris plāno vismaz 12 jaunus iestudējumus sadarbībā ar tādiem režisoriem kā Viesturs Roziņš, Kārlis Krūmiņš un Edgars Kaufelds. Izrādes iestudēs arī teātra režisori Vija Blūzma un Māris Koristins, savukārt leļļu teātra režisora ampluā debitēs teātra aktieri Arnita Jaunzeme, Rodions Kuzmins-Reizvihs un Aleksandrs Jonovs. Turpinot jauno repertuārpolitikas uzstādījumu, teātra galvenā režisora Ģirta Šoļa vadībā tiks iestudēta arī marionešu izrāde pieaugušajiem "Kazanova".

Teātris aicina uz pirmajām sezonas izrādēm jau šonedēļ – 11. un 12. augustā. Biļetes uz augusta un septembra izrādēm iegādājamas visās "Biļešu paradīze" tirdzniecības vietās, kā arī internetā, savukārt oktobra repertuārs tiks izsludināts 15. augustā.

No šīs sezonas Latvijas Leļļu teātra jaunumiem sekot var arī "Instagram", kā arī feisbukā.

Tags

Ģirts Šolis Latvijas Leļļu teātris Spēlmaņu nakts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form