Līdz 15. augustam aicina pieteikties iestājpārbaudījumam Rīgas skolās uz brīvajām vietām
Foto: Pixabay

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina skolēnus no 4. augusta līdz 15. augusta pulksten 9 pieteikties vienotajam iestājpārbaudījumam uzņemšanai galvaspilsētas vidusskolu brīvajās vietās.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pieteikties vienotajam iestājpārbaudījumam var elektroniski tīmekļvietnē www.izglitiba.riga.lv un Rīgas vidusskolu mājaslapās.

Lai pretendētu uz iestāšanos galvaspilsētas skolu 10. klasēs, ceturtdien, 18. augustā, pulksten 10 Rīgas 64. vidusskolā (Ūnijas ielā 93) tiks rīkots vienots iestājpārbaudījums gan matemātikā, gan svešvalodā. Ar iegūto rezultātu varēs piedalīties konkursā uzņemšanai 10. klasē tajās vidusskolās, kurās šobrīd ir brīvas vietas. Katra skola uzņemšanas noteikumos nosaka kārtību, kā notiek pieteikšanās konkursam, informāciju līdz rezultātu paziņošanai publicējot savā tīmekļvietnē.

Plašāka informācija, tostarp iestājpārbaudījuma programma, vērtēšanas kritēriji, skolu karte ar padziļinātu kursu piedāvājumu, kā arī pērnā gada pārbaudes darba paraugs ir pieejams Rīgas vidusskolu un RD IKSD tīmekļvietnē www.izglitiba.riga.lv. Jautājumu gadījumā ir iespējams sazināties elektroniski, rakstot uz e-pasta adresi iestajparbaudijums@riga.lv.

Rīgas pašvaldības mērķis, iniciējot šādu lēmumu, bija izglītojamo interese, lai skolēna iegūtais iestājpārbaudījuma rezultāts būtu derīgs vairākās izglītības iestādēs, skaidro Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators Raimonds Grants.

Tags

Izglītība Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments Skola
0
Skolēns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form