Liepājā notiks bezmaksas lekcija par vecāku lomu bērna attīstībā Montessori skatījumā
Foto: PantherMedia/Scanpix

Ceturtdien, 9.aprīlī plkst.17 Liepājas Universitātes (LiepU) Mūžizglītības nodaļa lekciju cikla "Mazā akadēmija" laikā aicina apmeklēt lekciju "Vecāku loma bērna attīstībā", kuru vadīs LiepU lektore Gundega Tomele. Lekcijā tiks analizēts bērna attīstības process un vecāku loma tajā, balstoties uz Marijas Montessori atziņām mūsdienu skatījumā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

21.gadsimta pētījumi neirozinātnēs apliecina, ka bērna agrīnās attīstības stadijā neirobioloģiskos procesus tieši ietekmē bērna pieredze sajūtu, kustību, valodas un sociāli emocionālās pieredzes sfērās. Bērns attīstās pats, tomēr vecāku vērtīborientācija, attieksme un paraugs var būtiski ietekmēt bērna tālāko attīstību pozitīvā vai negatīvā aspektā.

Katru studiju gadu LiepU Mūžizglītības nodaļa lekciju cikla "Mazā akadēmija" laikā interesentiem piedāvā papildināt zināšanas tematiski dažādās lekcijās, kas ir bez maksas, informē LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Timermane.

Lekcija notiks 9.aprīlī no plkst.17 līdz 18.30 Liepājas Universitātē (Lielā ielā 14, Liepājā), 227.telpā.

Interesenti lūgti iepriekš pieteikties pa tālruni 63425477 (Līga Apenīte) vai, rakstot uz e-pastu: liga.apenite@liepu.lv.

Tags

Liepājas Universitāte
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form