Lietuvā kursēs īpašs Ziemassvētku vilciens
Foto: Publicitātes foto

Līdz Ziemassvētkiem un gadumijai vairs nav tālu, tādēļ Aukštaitijas šaursliežu dzelzceļa uzturētāji Lietuvā nolēmuši radīt īpašu svētku sajūtu saviem apmeklētājiem – ar braucienu pie Ziemassvētku vecīša īpašā vilcienā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ziemassvētku vilciens kursēs maršrutā Aknīšči – Troškūni – Aknīšči, tajā pasažierus apkalpos rūķi, kas palīdzēs uzrakstīt vēstuli Ziemassvētku vecītim. Plānotas arī dažādas viktorīnas, kurās dalībnieki uzzinās visu patiesību par Ziemassvētkiem un Ziemassvētku vecīti.

Troškūnos pasažieri apmeklēs Ziemassvētku vecīša pazemes ciemu, kur varēs gan tikties ar pašu vecīti un nodot vēstules, gan izgatavot svētku rotājumus, iedzert tēju un uzkost cepumus, kā arī paskatīties animācijas filmu par Ziemassvētku zvaigzni. Ceļotājus gaida dažādi pārsteigumi un jautri pavadīts laiks.

Izklaide paredzēta ģimenēm ar bērniem, bērnu grupām no bērnudārziem un skolām.

Svētku vilciens kursēs no 12. decembra līdz 8. janvārim ik dienu no pulksten 10 līdz 15.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, arī "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību ceļot un apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Tags

Ziemassvētki
43896602
Lietuva
0
Eiropa
52391435
Ceļojums ģimenei
0
Ceļojuma veidi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form