Likteņdārzā notiks Sajūtu diena ģimenēm
Foto: Publicitātes foto

Jau trešo gadu vasaras vidū, 14. jūlijā, no pulksten 12 līdz 15 Likteņdārzā norisināsies Sajūtu jeb Ģimenes diena. Tur lieliem un maziem būs iespēja apgūst burbuļu pūšanas prasmes, iet ekspedīcijā, zīmēt savu pastmarku, supot pa Daugavu, iepazīt disku golfu un vienkārši pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem, informē Likteņdārza pārstāvis Mārtiņš Pučka.

Sākot no pulksten 12, radoši izglītojošajā bērnu laukumā notiks burbuļu pūšanas prasmju apgūšana ar "Mārtiņa burbuļiem". Varēs mācīties pūst, laist pa vējam un citos veidos radīt gan lielus, daudz mazus ziepju burbuļus.

Turpat līdzās notiks arī pastmarkas zīmēšanas meistarklase "Uzzīmē savu Likteņdārza pastmarku", ko vadīs Jānis Karalis. Bērniem un radoši noskaņotiem cilvēkiem būs iespēja izpaust savas idejas par to, kādai jāizskatās Likteņdārza pastmarkai. Pasākuma organizatori sola arī balvas labākajam darba autoram.

Tie, kuri vēlēsies iepazīt visu Likteņdārza teritoriju, varēs draugu vai ģimenes komandā piedalīties piedzīvojumu ekspedīcijā. Atrakcijas dalībniekiem nepieciešams piemērots apģērbs un gatavība aktīvākai nodarbei, jo, sekojot norādēm un sniegtajiem attēliem vai simboliem, būs jāiziet 12 punktu maršruts un jāatrisina uzdevumi, savācot visus "puzles" gabaliņus.

Savukārt laivu piestātnē pretī baznīcai varēs iemācīties supot – airējot braukt ar platu un stabilu sērfa dēli pa ūdens virsmu. Dalībniekiem būs pieejams arī nepieciešamais drošības inventārs. Tāpat pasākuma apmeklētāji varēs iemēģināt roku disku golfā.

Dalība pasākumā ir bez maksas, bet ieeja Likteņdārzā – par ziedojumiem. Informācija par pasākumu arī Likteņdārza sociālo tīklu profilos "Facebook", "Draugiem.lv", "Instagram" un "Twitter".

Likteņdārzs ir unikāla, par Latvijas tautas ziedojumiem veidota piemiņas vieta un simbols Latvijas tautas izaugsmei. Kopš 2005. gada, kad tika sākts Likteņdārza projekts, ar tūkstošiem Latvijā un ārvalstīs dzīvojošo tautiešu un uzņēmumu atbalstu Likteņdārza izveidē ir ieguldīti gandrīz 2,5 miljoni eiro. Ik gadu Likteņdārzu apmeklē 70 000 – 100 000 apmeklētāju, no kuriem aptuveni trešdaļa ir bērni un jaunieši.

Tags

Likteņdārzs

Comment Form