LU aicina skolēnu vecākus piedalīties aptaujā par attālināto mācību laikā piedzīvoto
Foto: Shutterstock

Covid-19 radītie izaicinājumi, kad bija nepieciešams nodrošināt attālinātu mācību procesu, radīja līdz šim nebijušu krīzes situāciju, kad skolēnu vecākiem bija jākļūst arī par mācību procesa līdzdalībniekiem, lai palīdzētu bērniem mācīties attālināti. Lai noskaidrotu skolēnu vecāku vai aizbildņu viedokli par piedzīvoto attālināto mācību laikā, Latvijas Universitātes (LU) pētnieki aicina piedalīties aptaujā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pandēmijas laikā pieņemtie lēmumi par mācīšanās procesa nodrošināšanu bija krīzes situācijas ietekmēti. Lai mācītos no šīs krīzes un apzinātos, kā turpmāk šādas situācijas veiksmīgāk pārvarēt, ir nepieciešams apzināties gan krīzes mācības, gan arī pozitīvos piemērus dažādu risinājumu izmantošanā, norādīts aptaujas aprakstā.

Aptaujas anketa ir anonīma, un to skolēnu vecāki vai aizbildņi var aizpildīt šeit.

Aptauja īstenota Valsts pētījuma programmas projekta "Dzīve ar Covid-19: Novērtējums par koronavīrusa izraisītās krīzes pārvarēšanu Latvijā un priekšlikumi sabiedrības noturībai nākotnē" (VPP-COVID-2020/1-0013) ietvaros.

Tags

Latvijas Universitāte
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form