Lūdz sabiedrības atbalstu vasaras piedzīvojumu nodrošināšanai SOS ģimeņu bērniem
Foto: Shutterstock

Latvijas SOS bērnu ciematu asociācija 26. jūnijā sākusi ziedojumu vākšanas kampaņu "Sagādā vasaras piedzīvojumus SOS ģimeņu bērniem!". Kampaņas laikā sabiedrību aicinās ziedot līdzekļus, lai radītu iespēju SOS ģimenēs augošajiem bērniem un bērniem no SOS Ģimeņu atbalsta centru aprūpētajām ģimenēm piedalīties dažādās vasaras nometnēs.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ikviens "Rimi" un "Supernetto" pircējs var palīdzēt sagādāt vasaras priekus bērniem, ziedojot naudu kastītēs, kas izvietotas pie veikalu kasēm.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja: "SOS ciematu ģimenes rūpējas par bērniem, kuri zaudējuši savu bioloģisko vecāku aprūpi. SOS vecāki sniedz šiem bērniem jaunas mājas, drošības sajūtu un mīlestību, daudz laika un resursus iegulda bērnu attīstības veicināšanā un pagātnē iegūtu traumu dziedēšanā. Vasarā ikvienam no SOS ģimeņu bērniem cenšamies piemeklēt vecumam un interesēm piemērotu vasaras nometni, kur atpūsties, gūt jaunus iespaidus un iemācīties jaunas prasmes."

Divdesmit sešās SOS ģimenēs savas jaunās mājas ir raduši vairāk nekā 140 bērni, kuri zaudējuši savu bioloģisko ģimeņu gādību. Lai bērni varētu vasarā piedzīvot pozitīvas emocijas, ģimenes ik gadu cenšas bērniem sagādāt iespēju apmeklēt vecumam un interesēm atbilstošu vasaras nometni. Četru, piecu dienu nometnes izmaksas vienam bērnam Latvijā ir vidēji 140-200 eiro. Tā kā SOS ģimenēs aug vairāki audžubērni, izmaksas, kas jāsedz SOS ģimenēm, ir ievērojamas, tādēļ tām nepieciešams sabiedrības atbalsts. Ziedojumus kampaņai varēs sniegt līdz pat augustam.

Lai palīdzētu izprast, kā aug bērni SOS ģimenēs, zemāk atradīsi portāla "Cālis" arhīva materiālus, kuros SOS ģimeņu vecāki stāsta par savu ikdienu.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

Labdarība SOS ciemati
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form