Man ir 40 gadu un bail novecot
Foto: London 2012

40 gadu - daudz vai maz? Kā nu kuram šķitīs - bērniem 40 gadu jau ir "veca tante", bet citi tieši šo dzīves posmu uzskata par vislabāko - daudz kas jau sasniegts, bet dzīve vēl tikai priekšā. Ko darīt, ja tik ļoti negribas novecot?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Man ir 40 gadu. Man ir labs darbs, brīnišķīga ģimene, bet...Arvien retāk man gribas skatīties uz sevi spogulī - redzu, ka novecoju. No tā man dvēselē paliek tik skumji. Kā palīdzēt sev iemīlēt savu vecumu?" pēc padoma speciālistam vaicā kāda sieviete.

Kas par to sakāms psihologam

"Jums sevi jānoskaņo, ka nevis jūs sākat novecot, bet vienkārši kļūstat pieredzējušāka, gudrāka. Turklāt ne jau jūs vienīgā pārtopat par "neveiksminieci". Šādās situācijās noderīgi izmantot pozitīvās domāšanas formulas. Sāciet regulāri sev atgādināt, iestāstīt: "Man šobrīd ir vislabākais vecums", "Man ir svarīgs katrs gads, katra diena manā dzīvē, jo to var izdzīvot tikai vienu reizi", "Es ar nepacietību gaidu jaunus notikumus, ik katru jaunu gadu sākot", "Es mīlu un cienu savu vecumu".

Ja netiekat galā ar savu noskaņojumu, vērts padomāt par kādu speciālu treniņu apmeklēšanu, jo zināms, ka negatīvās domas traucē pilnvērtīgi baudīt dzīvi."

Avots: žurnāls "Viss sievietēm" (izd.Bauer Media Group)

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form