Mazo pacientu atbalsta akcija 'Smiekli ārstē!' kļūst populārāka
Foto: Publicitātes foto

Biedrības "Dr. Klauns" un mazo pacientu atbalstam organizētās akcijas "Smiekli ārstē!" norisē iedzīvotāju atsaucība vērojama gan ziedojot klātienē "Narvesen" tirdzniecības vietās, gan zvanot pa tālruni, kā arī pārskaitot speciāli izveidotajā ziedojumu kontā, portālu "Delfi" informē biedrība "Dr. Klauns".

"Paldies visiem, kuri atraduši iespēju atbalstīt Dakteru Klaunu darbību ar savu ziedojumu. Tāpat paldies visiem akcijas "Smiekli ārstē!" sabiedrībā pazīstamajiem vēstnešiem, kuri uzrunā mūsu līdzcilvēkus.

Priecājamies par katru, kurš atsaucas devīzei: "Uzliec degunu un atbalsti Dr. Klauna projektu Bērnu slimnīcā!" Ikdienā aktīvi strādājam, lai biedrība spētu finansiāli pastāvēt, bet šī akcija ir labs veids kā parādīt, ka ikviens kaut ar nelielu ziedojumu var atbalstīt mazā slimnieciņa ikdienu un sagādāt priecīgākus brīžus – tikšanos ar Dakteriem Klauniem ne tikai Rīgā, bet arī reģionu slimnīcās," pateicas biedrības "Dr.Klauns" vadītāja Marianna Milovska.

Akcija "Smiekli ārstē!" norisināsies līdz 10.oktobrim vācot līdzekļus "Dr. Klauns" programmas darbībai un attīstībai, kas ar teicamiem rezultātiem Latvijā darbojas kopš 2012. gada.

Akcijas "Smiekli ārstē!" vēstneši ir "LTV" un "LTV7" ziņu komandas un raidījumu vadītāji, kā arī populāri Latvijas un ārzemju aktieri - Eva Ikstena-Strapcāne, Valters Frīdenbergs, Kaspars Ozoliņš, Dāvids Ērenštreits, Laura Vonda, Jana Rubinčika, Diāna Spinu u.c.

Akciju "Smiekli ārstē!" var atbalstīt ziedojot "Narvesen" tirdzniecības vietās, zvanot uz ziedojumu tālruni 90006086 (maksa par zvanu 1,42 eiro), veicot pārskaitījumu uz akcijas ziedojumu kontu, kā arī iegādājoties "Limbažu piens" pienu un "Rīgas Miesnieka" "Bērnu cīsiņus".

"Dr. Klauns" ir sabiedriska labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2012.gada, un kuras pārstāvji – profesionāli medicīnas klauni – dodas uz slimnīcām, lai psiholoģiski palīdzētu bērniem, atvieglojot mazo pacientu ikdienu, kamēr tie uzturas slimnīcā.

"Dr. Klauns" ir klaunu terapijas programma, kuras analogi eksistē vairāk nekā 30 pasaules valstīs, pirmo reizi sāka praktizēt 1986.gadā ASV, - Eiropā no 1993.gada.

Source

Tags

Narvesen Valters Frīdenbergs
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form