Miljonāre iesaka: Nepērciet bērniem telefonu, lai nopelna paši!
Foto: PantherMedia/Scanpix

Veiksmīga uzņēmēja, miljonāre Denija Džonsone uzauga nabadzīgā ģimenē, bērnībā piedzīvoja visu veidu vardarbības, septiņpadsmit gadu vecumā viņai piedzima bērniņš, divdesmit viena gada vecumā kļuva par bezpajumtnieci, taču jau divdesmit trīs gadu vecumā nopelnīja savu pirmo miljonu. Šobrīd Denija ir laimīgi precējusies, viņa ir piecu bērnu māte un vairāku mazbērnu vecmāmiņa, kā arī vairāku miljonu vērtu uzņēmumu īpašniece.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Latvijā viņa bija ieradusies, lai seminārā pastāstītu, kā ir audzinājusi savus bērnus, lai viņi būtu finansiāli neatkarīgi. "Esmu šeit un braucu uz citām valstīm, lai aicinātu vecākus aizdomāties un nepieļaut tās kļūdas, ko jau gadu desmitiem pieļauj amerikāņu vecāki. Mūsu bērni – jaunā paaudze, jau ir gandrīz zaudēti, jo pieraduši saņemt visu, ko grib, bet izauguši, dzīvo no valsts pabalstiem".

"Pasaulē 98% cilvēku strādā tam, lai nopelnītu naudu atlikušajiem 2%, kam pieder visas pasaules bagātības. Tāpēc mans veiksmes princips ir – dari otrādi, nevis tā, kā visi, un tev veiksies! Ja visi pērk kādu vienu preci, nepērc to! Ja visi rīkojas pēc viena šablona, dari otrādi! Un tev būs daudz lielākas iespējas nokļūt tajos 2%, kas ir mazākumā," tā savu dzīves formulu skaidro Džonsone.

Ne viss, ko iesaka miljonāre un personības attīstības eksperte, der Latvijas situācija, tomēr ir lietas, kas vismaz liek aizdomāties.


Tags

Sarakstu karuselis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form