Morāle par abortiem. Galēju viedokļu piekritējiem labāk nelasīt
Foto: Shutterstock

Grūtniecību - plānotu vai neplānotu, vēlamu vai nē, bet to reizi vai pāris reižu mūžā piedzīvo lielākā daļa sieviešu. Latvijā pēdējos gados abortu skaits samazinās. Ir daudz dažādu viedokļu par to - aizliegt šīs operācijas vai nē. Mēs piedāvājam vienu nelielu, bet morāles pilnu stāstiņu, ko publicējis portāls top.thepo.st

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Dakter, man ir nopietna problēma, esmu izmisusi, man nepieciešama jūsu palīdzība? Manam bērnam vēl nav gadiņš, bet es atkal esmu stāvoklī. Es negribu, lai mani bērni būtu praktiski vienā vecumā."

Ārsts vaicā: "Labi, bet ko jūs man piedāvājat?"

Viņa pretim: "Es vēlos, lai jūs pārtraucat grūtniecību, es paļaujos uz jūsu palīdzību."

Ārsts nedaudz padomāja un pēc neilgas klusēšanas teica sievietei: "Domāju, ka man ir labāks risinājums. Turklāt tas priekš jums būs mazāk bīstams".

Viņa pasmaidīja, nolēmusi, ka ārsts piekrīt izpildīt viņas prasību.

Tad viņš turpināja: "Es piedāvāju lūk ko, - lai jums nevajadzētu vienlaicīgi rūpēties par diviem bērniem, labāk nogalināsim to bērnu, kurš jums jau ir. Tādā gadījumā jūs varēsiet mazliet atpūsties, kamēr piedzimst otrais. Un, ja mēs gatavojamies nogalināt vienu bērnu, tad nav nekādas starpības, kuru no viņiem. Jūs arī nepakļausiet riskam savu veselību gadījumā, ja nogalināsiet jau dzimušo bērnu.

Sieviete šausmās iekliedzās: "Nē, dakter! Kāds ārprāts! Nogalināt bērnu – tas taču ir noziegums!"

"Piekrītu," atbildēja ārsts. Taču, manuprāt, jūs bijāt uz to gatava, un es domāju, ka tas varbūt būtu bijis jums labāks risinājums.

Ārsts pasmaidīja, saprotot, ka ir panācis iecerēto. Viņš pārliecināja jauno māmiņu, ka nav nekādas starpības starp slepkavībām – nogalinot jau dzimušo vai vēl nedzimušo bērnu. Noziegums tas ir tāpat.

Tags

Aborts Nevēlama grūtniecība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form