Muzejs aicina vidusskolēnus uz ekskursijām, kas palīdzēs sagatavoties vēstures eksāmeniem
Foto: Rīgas kuģniecības un vēstures muzejs

Skolu 12. klašu pavasara brīvlaikā – 20., 21., 22. martā pulksten 12 uz ekskursijām un nodarbībām "Vēstures eksāmens tuvojas! Ienāc vēsturē!" aicina Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs, lai palīdzētu sagatavoties vēstures eksāmenam. Muzejs aicina skolēnus nākt gan individuāli, gan kopā ar draugiem vai ģimeni.

Piedalīties ekskursijās un nodarbībās ir iespējams ikvienam, lai gan to pamatmērķis ir palīdzēt 12. klašu skolēniem izprast un apgūt Latvijas vēstures gaitu. Muzejs piedāvā skolēniem un viņu ģimenēm 12. klašu brīvlaikā pilnvērtīgi atpūsties, pavadot laiku kultūrvēsturiskā, izglītojošā vidē, iepazīstot muzeja pastāvīgo ekspozīciju un izstādes, vienlaicīgi izmantojot iespēju iegūt jaunas zināšanas un papildināt jau uzkrāto zināšanu bagāžu, informē Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja pārstāve Ingrīda Lukašēviča.

20. martā, 21. martā un 22. martā ekskursijas un nodarbības sāksies pulksten 12. Tās būs hronoloģiski – sākumā sižetiski tiks iepazīta Latvijas vēsture, savukārt ar muzeja ekspozīcijas "līdzdalību", tiks izgaismoti gan notikumi, gan personības, gan to darbības rezultātā veicinātie procesi sabiedrībā konkrētos laika posmos.

Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja 16 zālēs aplūkojama pastāvīgā ekspozīcija un izstādes: Latvijas valsts simtgadei veltītā izstāde "Kur gūšu Latvijas spēku?" (Anna Brigadere), izstāde "Lietots Rīgā. 19. gadsimta otrā puse – 1918. gads", izstāde "1920.-1930. gadu kalendāri no muzeja kolekcijas", izstāde "Doma muzejs Rīgā – templis zinātnei un mākslai, izstāde "Reformācijai 500: Piemiņas medaļas Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja kolekcijā", kā arī izstāde "Sudraba kauss "21. gadsimta Renesanse".

Dalības maksa skolēnu brīvlaika ekskursijām un nodarbībām ir divi eiro.

Source

Cālis.lv

Tags

Latvijas vēsture Muzejs Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs Vēsture
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form