Mūziķis Jānis Šipkēvics iedvesmo izmantot dzīves piedāvājumus
Foto: F64

2.februārī pie Siguldas pilsētas vidusskolas 9.klases skolēniem viesojās mūziķis, grupas "Instrumenti" dalībnieks Jānis Šipkēvics jeb Shipsi, lai Iespējamās misijas akcijas “Iedvesmo mācīties!” ietvaros novadītu vienu mācību stundu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Stundas ietvaros notika iedvesmojoša saruna starp jauno skolotāju un skolēniem, par to kā izvirzīt savus mērķus un kā tiekties uz tiem, portālam "Delfi" stāsta "Iespējamās misijas" pārstāve Lauma Tuča. Mūziķis uzsvēris, ka vienmēr ir vērtīgi uzkrāt ikvienas piedāvātās zināšanas, tādējādi paplašinot savu redzes loku un iespējamo darbības lauku nākotnē. Ir jāizmanto visas dzīves piedāvātās iespējas, lai pilveidotu sevi ceļā uz mērķiem, jo ikviena panākuma pamatā ir darbs, skolēniem uzsvēra Jānis Šipkēvics.

"Skolēni ir gandarīti par intersanto un iedrošinošo mācību stundu, viņi norāda, ka mūziķis viņus ir motivējis arvien kārāk tvert tās zināšanas, kuras tagad tiek piedāvātas, lai tās vienmēr būtu līdzi," stāsta Lauma Tuča.

No 2. līdz 6.februārim visā Latvijā norisinās "Iespējamās misijas" akcija "Iedvesmo mācīties!", kuras ietvaros vairāk nekā 20 atzītākie savas jomas profesionāļi, tostarp arī Izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile, dodas uz kādu no Latvijas skolām, lai tur iejustos skolotāja godā. Skolēniem šī ir lieliska iespēja mācīties no dažādu jomu profesionāļu pieredzes un izprast teorētisko zināšanu praktisko pielietojumu darba vidē.

Paralēli akcijai, līdz 3.martam turpinās pietikšanās izglītības programmai Iespējamā misija, kur aicināti pieteikties dažādu specialitāšu zinoši un mērķtiecīgi pēdējā kursa studenti, augstskolu absolventi un jaunie profesionāļi, kuri vēlas kļūt par iedvesmojošiem skolotājiem un nākotnes līderiem, ietekmēt sabiedrības nākotni un vienlaikus sekmēt personīgās karjeras izaugsmi.

Vairāk informācijas par pieteikšanos šeit: http://piesakies.iespejamamisija.lv

"Iespējamā misija" ir 2008.gadā izveidota izglītības programma, kas pastāv, lai nostiprinātu izglītību kā vērtību Latvijā. Tās dibinātāji – "Swedbank", "Lattelecom", "Ideju partneru fonds" – un atbalstītāji uzskata, ka kvalitatīvas izglītības pamats ir labs skolotājs, tāpēc tā ik gadu piesaista darbam skolā labākos augstskolu absolventus un palīdz viņiem kļūt par iedvesmojošiem skolotājiem. Programmas mērķis ir nodrošināt, lai katrs bērns Latvijā saņem kvalitatīvu izglītību, kas attīsta viņa spējas, kā arī motivāciju un prasmes mācīties mūža garumā, jo Latvijas sekmīgas attīstības pamats ir gudri, radoši un prasmīgi cilvēki.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Iedvesmo mācīties! Jānis Šipkēvics (Shipsi)
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form