Nacionālie bruņotie spēki aicina skolēnus apmeklēt Ādažu bāzi

Nacionālie bruņotie spēki aicina skolēnus apmeklēt Ādažu bāzi
Foto: DELFI

8. novembrī Nacionālie bruņotie spēki aicina skolēnus apmeklēt Ādažu bāzi un uzzināt vairāk par bāzē izvietotajām vienībām, tostarp NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupu, kā arī to uzdevumiem.

8. novembrī skolēniem būs iespēja tikties ar karavīriem, kā arī aplūkot Ādažu bāzē dienošo vienību militāro tehniku un ekipējumu, ziņo Aizsardzības ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta Preses nodaļa.

Skolotāji tiek aicināti pieteikt skolēnu dalību pasākumā līdz 25. oktobra pulksten 12, sūtot pieteikumu uz e-pasta adresi ieva.vilka@mil.lv. Pieteikumā jānorāda pārstāvētā skola, klase, skolēnu vārdi, uzvārdi un pavadošā skolotāja vārds, uzvārds un kontakttālrunis.

Neskaidrību gadījumā lūgums zvanīt pa tālruni 63902548.

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Iesaisties sarunā!