Neauglības ārstēšanās kampaņa: šogad pasaulē nācis trešais mazulis
Foto: a4gpa / cc

7.jūlijā ģimenei no Rīgas, kurai neauglības ārstēšanas kampaņas laikā tika piešķirts finansējums pilnīgi apmaksātajai medicīniskās apaugļošanas procedūrai, piedzimis bērniņš.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Tas ir jau trešais dzimušais bērniņš kampaņas gaitā, kas ir brīnišķīga ziņa gan kampaņas atbalstītājam, gan Latvijas sabiedrībai kopumā!" atzīst SIA "Elvi Latvija" komercdirektore Laila Vārtukapteine, kura ir galvenā neauglības ārstēšanas kampaņas atbalstītāja.

Pateicoties uzņēmumu un cilvēku ziedojumiem, divos gados finansiālais atbalsts pilnīgi apmaksātajam medicīniskās apaugļošanas kursam būs sniegts jau 17 ģimenēm, no kurām trijās piedzimuši bērniņi: 16. martā Zemgalē dzimis puika, 2. maijā – meitene Latgalē un 7. jūlijā – puika Rīgā.

"Vēlamies, lai šī skaistā vēsts ir pamudinājums ikvienam – gan topošajiem vecākiem saņemties un pieteikties kampaņai, gan tiem, kuri vēlas atbalstīt finansiāli un sniegt savu artavu, lai palīdzētu īstenot kādas ģimenes sapni par ilgi gaidīto bērniņu. Jo ikviens sapnis, vēlēšanās ir tā vērta, lai tiktu īstenota!" atzīst SIA "Kristīne - RR" valdes priekšsēdētājs Sergejs Aleksāns.

Kampaņas rīkotāja biedrība "Taureņa efekts" un atbalstītāji aicina ikvienu Latvijas ģimeni, kurai ir grūtības ar bērniņa ieņemšanu, nepadoties, neatmest cerības, bet pieteikties, aizpildot veidlapu klīnikas "EGV" mājaslapā.

Neauglības ārstēšanas kampaņa ilgst kopš 2013. gada pavasara, un tās mērķis ir vērst Latvijas sabiedrības uzmanību uz reproduktīvās veselības jautājumiem un to risināšanas iespējām, kas tiešā veidā ir saistīts ar demogrāfijas situācijas veicināšanu valstī.

Tags

Klīnika "EGV" SIA ELVI Latvija Neauglība un tās ārstēšana
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form