No visas sirds. Kā iegādāties dāvanu un vienlaicīgi izdarīt labu darbu?
Foto: Shutterstock

Pirms Ziemassvētkiem un Jaunā gada visi meklē dāvanas tuviniekiem, radiem un draugiem. Un, lai arī veikalu plaukti vai lūst no dažādām precēm un Ziemassvētku tirdziņi tomēr būs pieejami visiem apmeklētājiem "zaļajā" režīmā, reizēm gribas uzdāvināt kaut ko ne tikai skaistu un noderīgu, bet arī izdarīt labu darbu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tādā gadījumā vērts pievērst uzmanību labdarības veikaliņiem un projektiem, kuros pārdod rokdarbu izstrādājumus. Ienākumi no šādiem veikaliem tiek novirzīti mazāk aizsargāto sabiedrības grupu un mazturīgo atbalstam. Tāda dāvana ir iespēja ne tikai nopirkt kaut ko skaistu un ar mīlestību darinātu, bet arī atbalstīt tos, kam tas īpaši vajadzīgs. Pastāstīsim, kur var iegādāties labdarības dāvanas – adījumus, sveces, apģērbus, rotājumus, atklātnītes, ziepes, maskas, maciņus, rotaļlietas un daudz ko citu.

"Otrā elpa"

No visas sirds. Kā iegādāties dāvanu un vienlaicīgi izdarīt labu darbu?
Foto: facebook.com/Otraaelpa

Otrā elpa — sociālās uzņēmējdarbības pionieri Latvijā. Labdarības platforma darbojas kopš 2009. gada, vienkāršā un ērtā veidā palīdzot cilvēkiem ziedot un iegūt palīdzību. Labdarības veikalu "Otrā elpa" tīklā var iegādāties apģērbu, grāmatas, rotaļlietas, rokdarbus, interjera prekšmetus, traukus un daudz ko citu. Sākot ar 2019. gadu, ienākumi tiek novirzīti Bērnu slimnīcas fondam un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Orgānu donoru programmai, tādējādi sniedzot atbalstu ģimenēm ar bērniem, kam nepieciešama orgānu transplantācija ārzemēs.

"Otrās elpas" veikalos var nodot nevajadzīgas, bet joprojām labas lietas – apģērbu, grāmatas, rotaļlietas un daudz ko citu. Tās sašķiro un daļa no tām nonāk veikalu plauktos, bet pārējais tiek nosūtīts labdarības organizācijām.

Ziedotās preces pircēji pārvērš reālā naudā. "Otrās elpas" cenu politika ļauj par izdevīgām cenām iegādāties patiešām kvalitatīvas lietas. Turklāt, ziedošana un mantu tālākpārdošana ļauj arī rūpēties par apkārtējo vidi, jo šīs preces citādi varētu nonākt izgāztuvē, bet tagad tās atkal tiek izmantotas un palīdz realizēt labdarības mērķus.


Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

cilvēki ar īpašām vajadzībām Bērnu klīniskā universitātes slimnīca Bērnu slimnīca Bērnu slimnīcas fonds Facebook Invalīdu Jaunais gads Labdarība Sveces Ziemassvētki
0
Invaliditāte
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form