Novēlējumu konkurss - balvā iespēja apmeklēt briežu dārzu un Ziemassvētku vecīša rezidenci
Foto: Privāts arhīvs

Decembris tradicionāli ir dāsns - viens otram vēlējam laimi, mīlestību, veselību. Arī mēs, portāls "Cālis.lv", vēlamies iepriecināt savus uzticamos lasītājus, dāvājot iespēju iegūt ģimenes ieejas karti Ziemassvētku pasākumiem briežu dārzā "Dimantu kalns".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kas jādara? Komentāros pie raksta vai "Cālis.lv" forumā citiem jāatstāj kāds vēlējums. Tie arī ir visi noteikumi, lai piedalītos izlozē, kurā būs iespējams iegūt savai ģimenei bezmaksas apmeklējumu Ziemassvētku vecīša rezidencē un apskatīt briežus. Piedalīties konkursā var tikai "Cālis.lv" reģistrētie lietotāji.

Izloze notiks 19.decembrī. Pie ģimenes ieejas karšu komplektiem tiks desmit ģimenes. Ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi.

"Dimantu kalns" ir pārtapis par īstu Ziemassvētku vecīša rezidenci. Vairāk nekā 30 rūķi un vecītis jau kopš rudens sparīgi rosās, lai 20.,21.,27. un 28.decembrī pulcētu kopā gan lielus, gan mazus Latvijas iedzīvotājus uz "Brīnumdarbiem un nedarbiem" saimniecībā.

Pasākuma programmā paredzētas dažādas aizraujošas nodarbes bērniem – briežu barošana, meža taku noslēpumu atklāšana, piparkūku cepšana, sveču liešana, radošās darbnīcas, vecīša biroja apciemojums, aktivitātes slidotavā, brīvā skatuve, dziesmas, dejas un, protams, tikšanās ar Ziemassvētku vecīti un čaklo Rūķu saimi.

Briežu vadonis Rūdolfs iepazīstinās ar savu kuplo, vairāk nekā 200 briežu ganāmpulku un ļaus izmēģināt septiņas rūķu meistarotās Ziemassvētku kamanas. Teritorijā šiverēsies un apmeklētājus savās kamanās aicinās cēlie sniega suņi. Goda rūķis Nikolajs Puzikovs priecēs apmeklētājus ar muzikāliem pārsteigumiem.

Pasākumi notiks 20.,21.,27. un 28.decembrī no plkst.12 līdz 16. Briežus, rūķus un citus Ziemassvētku vecīša rezidences darba kolēģus varēs satikt Ķeguma novada, Rembates pagasta "Dimantu kalnā".

Informāciju vari meklēt arī šeit un šeit aplūkot foto galeriju.

Tags

Dimantu kalns Ziemassvētki
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form