Novembrī skolēni sāks saņemt bezmaksas augļus un dārzeņus
Foto: Shutterstock

No šā gada 1. novembra visi Latvijas skolēni varēs trīs reizes nedēļā mieloties ar bezmaksas augļiem un dārzeņiem, liecina pieejamā informācija Lauku atbalsta dienesta mājaslapā. Šī programma skolās tiek īstenota jau vairāku gadu garumā, un arī šajā mācību gadā bērni varēs ēst svaigus augļus un dārzeņus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Eiropas Komisijas programma "Augļi skolai" ir veids, kā dalībvalstis, izmantojot savus un Eiropas Savienības budžeta līdzekļus, var nodrošināt skolēniem bezmaksas augļus un dārzeņus, ar nolūku palielināt šo produktu patēriņu, kā arī veicināt veselīgas ēšanas paradumus skolēnu vidū.

Programmas mērķis ir veicināt augļu un dārzeņu produkcijas patēriņu un nākotnē samazināt veselības aprūpes izmaksas aptaukošanās, sirds un asinsvadu slimību dēļ.

Augļu un dārzeņu produktu izdales periods 2016./2017.mācību gadā ir no 2016. gada 1. novembra līdz 2017. gada 17. februārim.

Atbalsta periodā skolēni trīs reizes mācību nedēļā saņem augļu un dārzeņu, vai to asorti porciju.

Tags

Lauku atbalsta dienests Skola Skolēns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form