'Palīdzēsim.lv' aicina piedalīties Ziemassvētku labdarības akcijā 'Sasildīsim sirsniņas'
Foto: Shutterstock

Kaut iedzīvotājiem šobrīd ir svarīgi būt atbildīgiem un maksimāli ievērot pašizolācijas noteikumus, bērni joprojām gaida un vēlas piedzīvot Ziemassvētku brīnumu. Tāpēc šajā sarežģītajā laikā labdarības organizācija "Palīdzēsim.lv" aicina būt atsaucīgiem un dāvāt svētku prieku bērniem un jauniešiem ar dažādām veselības un sociāla rakstura problēmām.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Palīdzēsim.lv" aicina sagaidīt svētkus, piedaloties akcijā "Sasildīsim sirsniņas!" un dāvājot prieku citiem. Akcija tiek organizēta, lai piepildītu bērnu un jauniešu sapņus par Ziemassvētkiem kā gaišuma, siltuma un mīļuma pilniem svētkiem, un tā norisināsies līdz pat 30. decembrim.

"Palīdzēsim.lv" šobrīd sadarbojas ar vairāk nekā 500 bērniem un jauniešiem ar dažādām veselības un sociāla rakstura problēmām. Ziedotie produkti un līdzekļi tiks izlietoti dāvanām un to piegādei ģimenēm.

Ikviens var pievienoties un palīdzēt sagādāt bērniem un jauniešiem īstus svētkus, ziedojot sava uzņēmuma produkciju vai izvietojot mantisko ziedojumu kasti savā uzņēmumā un kopā to piepildot ar svētku dāvanām.

Organizācija aicina ziedot saldumus (konfektes, cepumus, piparkūkas, riekstus, u. c.) kā arī: jauniešiem – grāmatas, kosmētiku, ķermeņa kopšanas līdzekļus, veļu, zeķubikses u. tml., rotaslietas. Bērniem – attīstošās rotaļlietas, grāmatas un zīmēšanas piederumus, krāsojamās grāmatas, puzles, galda spēles u. tml.

Vai ziedojot naudu "Palīdzēsim.lv" mājaslapā vai uz organizācijas kontu – akcijai "Sasildīsim sirsniņas!":

Nodibinājums "Palīdzēsim.lv"
Vienotais reģ. Nr. 40008137568
Adrese: Kr. Valdemāra 118, Rīga, LV-1013
Norēķinu rekvizīti: AS "SEB banka"
LV90UNLA0050013761397
SWIFT kods: UNLALV2X

Veicot maksājumus, organizācija lūdz norādīt konkrētu maksājuma mērķi: akcijai "Sasildīsim sirsniņas!". Uzņēmumiem par ziedojumu ir iespēja saņemt nodokļu atvieglojumu, jo esam sabiedriskā labuma organizācija.

Tags

Labdarība Palidzesim.lv
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form