sievietes
Foto: PantherMedia/Scanpix

2021. gadā ir palielināts Rīgas pašvaldības līdzfinansējuma apmērs bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzējam (auklei). Tagad auklīte par viena bērna pieskatīšanu saņems 151,13 eiro pašvaldības līdzfinansējumu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tiesa gan, lai pretendētu uz šo līdzmaksājumu, auklītei jāreģistrējas kā saimnieciskās darbības veicējai, bet Izglītības kvalitātes valsts dienestā (IKVD) – kā bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzējai.

Rīga ir viena no pašvaldībām, kas šādu atbalstu jaunajiem vecākiem piedāvā no brīža, kad bērns sasniedz pusotra gada vecumu, bet rinda uz pašvaldības bērnudārzu vēl nav pienākusi, līdz brīdim, kad bērns tiek uzaicināts (iekļauts uzņemšanas sarakstā) uz pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādi.

Kārtība, kādā izmaksā Rīgas pašvaldības līdzfinansējumu par privātu bērnu uzraudzības (aukļu) pakalpojumu, pieejama šeit, bet informācija par aukļu reģistrāciju meklējama te, IKVD mājaslapā.

Tags

Aukle Izglītības kvalitātes valsts dienests Rīgas dome
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form