Par 'Labestības dienā' saziedotajiem 102 811 eiro varēs palīdzēt visiem slimajiem bērniem
Foto: LETA

Labdarības akcijā "Labestības diena" saziedotie 102 811,55 eiro nodrošinās iespēju palīdzēt Emanuelam, Mihailam, Katrīnai un Martai, kā arī vēl 29 bērniem, kuriem nepieciešams atbalsts veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanai, lai dzīvotu pilnvērtīgāk, informē Bērnu slimnīcas fonda valdes priekšsēdētāja Liene Dambiņa.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Akcijas organizatori ir pateicīgi ikvienam, kurš "Labestības dienas" ietvaros palīdzēja bērniem sniegt pašu svarīgāko – uzlabot veselību un iegūt dzīvesprieku. Liene Dambiņa, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja atklāj, ka daļa bērnu jau ir saņēmuši palīdzību: "Sirsnīgs paldies visiem, kuri iesaistījās "Labestības dienas" akcijā un atsaucās aicinājumam palīdzēt bērniem! Pateicoties ziedojumiem, jau šobrīd esam sarūpējuši nepieciešamās lietas veselības uzlabošanai akcijas vēstnešiem – 10 gadus vecais Emanuels saņēmis specializētas, jaunas ortozes, astoņus gadus vecajai Katrīnai, kurai ir cukura diabēts, sagādāts jauns insulīna pumpis, kā arī divus gadus vecā Marta, kurai ir smaga ģenētiska saslimšana, ieguvusi medicīnisko aparatūru dzīvības funkciju uzturēšanai. Pavisam drīz palīdzību saņems arī ceturtais akcijas vēstnesis Mihails, kā arī vēl 29 bērni, kuriem šobrīd nepieciešams atbalsts, lai varētu pilnvērtīgi dzīvot un atveseļoties!"

Labdarības akcijas "Labestības diena" laikā saziedotie naudas līdzekļi tiks izmantoti dažādiem bērnu ārstniecības nolūkiem – lai saņemtu speciālistu konsultācijas, lai bērniem varētu veikt sarežģītas un steidzami nepieciešamas operācijas un pēc tam izietu pēcoperācijas rehabilitāciju Latvijā.

Tāpat saziedotie līdzekļi sniegs iespēju atjaunot Bērnu slimnīcas uzgaidāmās telpas un rotaļu istabas, padarot tās dzīvespriecīgas un mājīgākas. Iesākumā tā būs Bērnu slimnīcas ķirurģijas nodaļa, kuras atpūtas telpas piedzīvos patīkamas pārmaiņas. Ikviens bērns pirms operācijas ļoti uztraucas, tāpēc ir svarīgi, ka apkārtējā vide ir atbalstoša un palīdz justies droši, kā arī mazina satraukumu un pārdzīvojumu!

"LNT", Bērnu slimnīcas fonda, "Rimi" un "Supernetto" veikalu tīkla, kā arī "Norvik Bankas" organizētās labdarības akcijas "Labestības diena" noslēguma koncerts jau aizvadīts 28. maijā, tomēr akcijai varēja ziedot arī jūnijā.

Tags

Bērnu slimnīca Labdarība LNT Rimi Supernetto
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form