Pašmāju interneta hits: četrus gadus vecajai Dārtai vadzis ir lūzis
Foto: Kadrs no video

Dažu stundu laikā tūkstošiem skatījumu sociālajos tīklos – tāds ir sasniegums četrus gadus vecajai Dārtai, kura pauž skarbu viedokli par dzīvi mājās pašizolācijas apstākļos.

Reaģējot uz Latvijā izsludināto ārkārtas stāvokli un pildot žurnālistikas misiju informēt un izglītot lasītāju, visas turpmākās DELFI publikācijas par koronavīrusa izraisīto slimību “Covid-19” būs pieejamas bez maksas.

Jaunkundze burtiski saviļņojusi internetu, atklāti paužot savu nostāju par situāciju laikā, kad "Covid-19" pandēmijas dēļ spiesta uzturēties mājās.

Karantīnas dienas četrus gadus vecajai Dārtai ļāvušas nonākt pie skaudriem secinājumiem par sadzīvi ģimenē.

Izrādās, pēkšņi bērni spiesti darīt to, kas iepriekš bijis mammas pārziņā, piemēram, trauku savākšana.

Meitēns norāda, ka no daudzajiem pienākumiem nogurst gan viņa, gan tētis. "Bet vispārībā tā visa darīšana ir tavējā," skaidro mazā Dārta, mammu nosaucot par "nelabo karalieni", kas izkalpina viņu un tēti.

View this post on Instagram

A post shared by Sanda Dejus (@sandadejus) on Mar 20, 2020 at 7:48am PDT

Jauko video sociālajos tīklos ievietojusi pati mamma, komiķe un radio SWH ētera personība Sanda Dejus. Sarunā ar "Delfi" viņa pauž: "Ticu, ka šāda situācija šobrīd ir daudzās ģimenēs".

Sandas meita līdz šim gājusi bērnudārzā, taču "Covid-19" izraisītās ārkārtējās situācijas dēļ nu dzīvojas pa mājām. Video tapis nejauši, ieslēdzot kameru taisni brīdī, kad Dārtai "lūzis vadzis".

"Bērni šajā vecumā ir brīnišķīgi! Esmu pārliecināta, ka daudzi ikdienā smīdina vecākus ar ģeniālām pērlēm," teic Sanda, kura nesen pat izveidojusi atsevišķu "Instagram" kontu savai meitai Dārtai.

Tags

Koronavīruss Covid-19
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form