Pusaudžiem un jauniešiem sniegs bezmaksas virtuālās terapijas izmēģinājuma konsultācijas
Foto: Publicitātes foto

Lai pusaudžiem un jauniešiem Latvijā nodrošinātu inovatīvas psihoterapijas konsultācijas, informācijas tehnoloģiju uzņēmums "TietoEVRY" ar Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centru atklāj iespēju pieteikties bezmaksas virtuālās terapijas izmēģinājuma konsultācijām. Pusaudžiem un jauniešiem izmēģinājuma konsultācijas no 10. jūnija sniegs "Jaunās Teikas" biznesa centrā "Teikums".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Virtuālās terapijas laboratorija paredz augsti kvalificētu, uz pierādījumiem balstītu metodi, ar kuras palīdzību pusaudžiem un jauniešiem psihoterapijas konsultācijas norisināsies virtuālajā paplašinātajā realitātē. Tādējādi terapijā varēs trīsdimensionālā vidē pilnveidot svarīgas emociju kontroles prasmes un praktizēt mūsdienīgu komunikāciju ar speciālistu.

"Psihoterapeits un psihoterapijas konsultācijas ir bijušas pieprasītas vienmēr, bet novērojam, ka šādu pakalpojumu pieejamību pusaudžiem un jauniešiem nepieciešams sniegt ar modernu un saprotamu pieeju. Uzskatām, ka sinerģijā ar inovācijām veicināsim gan sabiedrības izpratni par psihoterapijas nozīmi mūsdienās, gan kopējo sabiedrības labsajūtu," akcentē informācijas tehnoloģiju uzņēmuma "TietoEVRY" Latvijas filiāles vadītāja Valērija Vārna.

Uzņēmums "TietoEVRY" nodrošinās bezmaksas psihoterapijas izmēģinājuma konsultācijas, lai ilgtermiņā pusaudžu un jauniešu mentālās veselības pakalpojumi Latvijā kļūtu pieejamāki.

Pusaudžiem un jauniešiem sniegs bezmaksas virtuālās terapijas izmēģinājuma konsultācijas
Foto: Publicitātes foto

"Tas ir labs veids, kā aizsniegt un ieinteresēt terapijas procesā pusaudžus un jauniešus, kuriem tradicionālas terapijas formas un metodes nav bijušas pietiekami efektīvas, interesantas vai motivējošas. Sākumā virtuālo vidi vairāk izmantoja spēlēm, izklaidēm, bet mūsdienās pielieto dažādu situāciju un scenāriju izspēlēšanai, kas dzīvē nebūtu iespējami," ar mentālās veselības un tehnoloģisko risinājumu mijiedarbību dalās Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centra vadītājs Nils Sakss Konstantinovs.

Virtuālās terapijas izmēģinājuma konsultācijas, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākums un ierobežojums, sadarbībā ar daudzdzīvokļu un biznesa kvartālu "Jaunā Teika" norisināsies no 10.jūnija sniegs Jaunās Teikas kopstrādes telpu "Teikums" terasē.

Lai izmantotu iespēju pieteikties virtuālās terapijas laboratorijas izmēģinājuma konsultācijām, pusaudži, jaunieši un viņu vecāki aicināti aizpildīt pieteikumu vietnē: www.pusaudzis.lv/vrlab.

Informācija par virtuālās terapijas laboratoriju pieejama šeit.

Pusaudžiem un jauniešiem sniegs bezmaksas virtuālās terapijas izmēģinājuma konsultācijas
Foto: Publicitātes foto
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Psiholoģija Psihoterapija Pusaudzis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form