Radies papardēs jeb Kādi būs Jāņu laikā ieņemtie bērni
Foto: Gunta Brencena

Tie mazuļi, kas tiks ieņemti šā gada Līgo svētku laikā, būs cilvēki ar bagātīgu, piepildītu un dinamisku mūža gājumu. Viņu ierašanās šajā pasaulē, visticamāk, sakritīs ar Saules un Mēness aptumsumu periodu nākamā gada marta beigās un aprīļa sākumā, prognozē astroloģe Guna Kārkliņa.

Bērniņa iznēsāšanas periods var svārstīties starp 37 nedēļām un 42 nedēļām, un katrs gadījums būs individuāls, līdz ar to plānot bērniņa nākšanu pasaulē tā, lai viņš piedzimtu kādā konkrētā dienā, nav iespējams. Un arī nav vēlams. Lemjot otra cilvēka likteni, var nodarīt sliktu. Taču bērniņa nākšana pasaulē ir laimīgs notikums, kam tomēr savlaicīgi jāgatavojas un kas jāplāno.

Pirmajā vietā - mamma

Bērniņa radīšanai labvēlīgākos periodus astroloģijā skata primāri pēc topošās māmiņas astroloģiskās kartes, – kad viņa ir gatava uzņemties šo lielo atbildību, radīt bez problēmām, mīlēt un rūpēties.

Katrai sievietei ir auglīgākie un neauglīgākie periodi, kurus ar astroloģijas palīdzību var labi redzēt un prognozēt. Tomēr nevajag domāt, ka astrologs ir likteņa vietā. Izvēloties labvēlīgāko laiku ieņemšanai, tomēr nav simtprocentīgas garantijas. Auglīgais periods ir tad, kad pēc astroloģiskajiem rādītājiem grūtniecību veicina vairāk pozitīvo faktoru nekā negatīvo. Tomēr viss nebūs ideāli, ja tas sievietei nav ielikts šūpulī. Tāpēc sievietēm ar sarežģītiem horoskopiem ir grūti noteikt labvēlīgākos laikus. Ja sieviete strādā ar sevi, pūles vainagojas ar panākumiem. Turpretim ja likstās un nedienās vaino citus – vecākus, vīru, grūto dzīvi, situācija risinās sarežģītāk.

Pavasara bērni

Jāņu laikā ieņemtie mazuļi pēc tā dēvētās Saules zīmes būs Zivis vai Auni. Cilvēci 12 daļās atbilstoši zodiaka zīmēm mēs nevaram dalīt (analizējot karti, tiek ņemti vērā ļoti daudzi faktori), tomēr šīs zīmes ietekme cilvēka raksturā ir jūtama.

Auns ir pirmā zīme Zodiaka aplī, kas ar pavasari aizsāk jaunu ciklu, un arī dzīvē vienmēr vēlas atrasties priekšgalā. Auna zīmes cilvēki izjūt vajadzību aktīvi iesaistīties visos dzīves notikumos. Viņiem nepietiek tikai parunāt par problēmām, viņi tās arī risina. Viņi sasniegs daudz, ja iemācīsies visu izvērtēt. Diemžēl impulsivitāte un nemācēšana ieklausīties padomos, nereti noved pie sarežģītām situācijām. Savas nepacietības dēļ viņi nenoved lietas līdz galam, bet atstāj citiem. Būdami godkārīgi, visur grib būt pirmie un labākie. Auns – tas ir dzimis vadonis.

Savukārt Zivis ir Zodiaka apļa noslēdzošā zīme, kas paņēmusi sev no visām zīmēm pa krāsai, iegūstot daudzpusīgu emociju gammu un labu intuīciju. Šī ir superjutīga zīme, ļoti spēcīgi reaģē uz citu cilvēku domām un uzskatiem. Viņi neatlaidīgi cenšas darīt to, ko vajag, bet viņu griba nav īpaši stipra, viņi ir atkarīgi no apstākļiem. Zivis nav cīnītāji. Bet, ja pacietības mērs ir pilns, tad viņi var tā sadusmoties, ka būs grūti nomierināt, tad viņi noslēgsies un pat nerunās. Jupiters, viens no šīs zīmes sargātājiem, dod nepieciešamo ticību un dzīves spēku. Zivju burvība, humors un labestība, atver daudzas durvis.

Aptumsumu ietekme

Kā nu kurš saulgriežu laikā radītais mazulis sadomās nākt pasaulē, nav zināms. Taču ļoti iespējams, ka jaunā cilvēka astroloģijas kartē būs Saules vai Mēness aptumsuma ietekme (Saules aptumsums notiks 2016. gada 9. martā, bet Mēness aptumsums notiks 2016. gada 23. martā, teorētiski aptumsuma ietekme ir mēnesi pirms un mēnesi pēc, reāli – apmēram divas nedēļas).

Senāk pastāvēja uzskats, ka aptumsumu ietekme uzliek smagu likteņa gājumu, dažādus karmiskus uzdevumus un dzīves pārbaudījumus. Pasaule mainās un astroloģija arī, un šodien vairāk runājam par to, ka cilvēkam ar Saules aptumsuma ietekmi kartē mūžs ir piepildīts, daudz no sevis jāatdod citiem, iespējams, jādarbojas sabiedrības labā plašākā mērogā, akcentē astroloģe.

No Latvijas politiķiem Saules aptumsuma ietekme astroloģiskajā kartē ir bijušajai Valsts prezidentei Vairai Vīķei-Freibergai, šī brīža premjerministrei Laimdotai Straujumai, no vēsturiskām personībām – Sergejam Eizenšteinam, Nikolajam Rēriham, Kārlim Marksam, Konstantīnam Ciolkovskim.

Savukārt Mēness aptumsums personībai piešķir dziļas emocijas un spēju jūtīgāk uztvert cilvēkus un pasauli.

Rakstu palīdzēja sagatavot Guna Kārkliņa, astrologia.lv, guna.kārkliņa@astrologuasociacija.lv.

Source

Cālis.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!
Sludinājumi

Comment Form