Rīgā izsludina reģistrāciju jaunatvērtās pirmsskolas izglītības programmās
Foto: Shutterstock

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina reģistrāciju elektronisko pakalpojumu portālā "www.eriga.lv" uz jaunām pirmsskolas izglītības programmām, kas atvērtas pie Rīgas pašvaldības izglītības iestādēm, informē departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja Indra Vilde.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Bērnu vecāki vai likumiskie pārstāvji mazuļus var reģistrēt Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes "Mežaparks" rindā, pirmsskolas izglītības programmas apguvei no pusotra gada vecuma. Programmas īstenošanas vieta ir iestādes ēkā Stokholmas iela 26A. Plānotais vietu skaits jaunatvērtajās grupās ir 113 bērniem.

Mazuļus var pieteikt rindā arī Rīgas 80. vidusskolas pirmsskolas grupās, kas atrodas Andromedas gatvē 11. Plānotais vietu skaits šajās grupiņās ir 50 bērniem un programmu iespējams apgūt no pusotra gada vecuma.

Vecāku pieteikumus gaida arī Rīgas 61. vidusskolas pirmsskolas grupās. Programmas apguve notiek Pārslas ielā 14 un jaunatvērtajās grupās uzņem mazuļus no trīs gadu vecuma, plānotais vietu skaits ir 64 bērniem.

Visās jaunatvērtajās pirmsskolas izglītības programmās mācību valoda ir valsts valoda.

Pieteikumus var iesniegt elektroniski pakalpojumu portālā "www.eriga.lv" pakalpojumā "Reģistrācija pirmsskolai" no 8. maija līdz 17. maijam (ieskaitot). Gadījumos, ja mazulis jau reģistrēts Rīgas pilsētas pašvaldības pirmsskolas rindā, tad minētajā laika periodā reģistrētajiem pieteikumiem tiks piešķirts agrākais reģistrācijas datums un laiks, kāds bērnam elektroniskajā datu bāzē ir fiksēts.

Pieteikumiem, kas tiks reģistrēti no 18. maija, tiks piešķirts tas reģistrācijas datums un laiks, kad pieteikums reāli izdarīts.

Tags

Bērnudārzi Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form