Ronalds Možeiko iedvesmo skolēnus studiju virziena izvēlē
Foto: F64

Dobeles valsts ģimnāzijā 3.februārī viesojās "Samsung" korporatīvo klientu attiecību vadītājs Latvijā Ronalds Možeiko, kurš "Iespējamās misijas" akcijas "Iedvesmo mācīties!" ietvaros 12.klases skolēniem pasniedza ekonomikas stundu, portālam "Delfi" vēsta akcijas pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Mācību stunda sākās ar iepazīšanos, kuras laikā viesskolotājs pastāstīja par savām studijām un darba pieredzi, un tā turpinājās kā interesanta diskusija starp skolēniem un viesiem.

Kā būtiskākās skolā apgūstamās prasmes Ronalds Možeiko nosauca prasmi darboties grupā ar citiem klases biedriem, kā arī spēju uzņemties līderību, kad tas nepieciešams. Tā kā strauji tuvojas izlaidums, tad skolēni vērsās pie jaunā skolotāja pēc padoma par labāko studiju vietu. Viesis izteica savas prognozes, uzsverot svešvalodu nozīmi un spēju sastrādāties ar dažādu kultūru un mentalitāšu pārstāvjiem.

Stundas laikā tika izmantotas arī sociālie tīkli un modernās tehnoloģijas - skolēni viesskolotājam varēja uzdot jautājumus caur vietni "Twitter" ar tēmturi #jautajums. Kā norāda akcijas "Iedvesmo mācīties!" pārstāvji, Viesis veiksmīgi atbildējis uz visiem uzdotajiem jautājumiem, kuru bijis visai daudz.

Pēc mācību stundas skolēni uzsvēra tās nozīmi studiju virziena izvēlē un pateicās viesim par dalīšanos savā pieredzē, augstu vērtējot praktiskos piemēros, savukārt Rolands Možeiko audzēkņiem novēlēja, lai izdodas dzīvē nospraust mērķus un tos sasniegt.

No 2. līdz 6.februārim visā Latvijā norisinās "Iespējamās misijas" akcija "Iedvesmo mācīties!", kuras ietvaros vairāk nekā 20 atzītākie savas jomas profesionāļi, tostarp arī Izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile, dodas uz kādu no Latvijas skolām, lai tur iejustos skolotāja godā. Skolēniem šī ir lieliska iespēja mācīties no dažādu jomu profesionāļu pieredzes un izprast teorētisko zināšanu praktisko pielietojumu darba vidē.

Paralēli akcijai, līdz 3.martam turpinās pietikšanās izglītības programmai Iespējamā misija, kur aicināti pieteikties dažādu specialitāšu zinoši un mērķtiecīgi pēdējā kursa studenti, augstskolu absolventi un jaunie profesionāļi, kuri vēlas kļūt par iedvesmojošiem skolotājiem un nākotnes līderiem, ietekmēt sabiedrības nākotni un vienlaikus sekmēt personīgās karjeras izaugsmi.

Vairāk informācijas par pieteikšanos šeit: http://piesakies.iespejamamisija.lv

"Iespējamā misija" ir 2008.gadā izveidota izglītības programma, kas pastāv, lai nostiprinātu izglītību kā vērtību Latvijā. Tās dibinātāji – "Swedbank", "Lattelecom", "Ideju partneru fonds" – un atbalstītāji uzskata, ka kvalitatīvas izglītības pamats ir labs skolotājs, tāpēc tā ik gadu piesaista darbam skolā labākos augstskolu absolventus un palīdz viņiem kļūt par iedvesmojošiem skolotājiem. Programmas mērķis ir nodrošināt, lai katrs bērns Latvijā saņem kvalitatīvu izglītību, kas attīsta viņa spējas, kā arī motivāciju un prasmes mācīties mūža garumā, jo Latvijas sekmīgas attīstības pamats ir gudri, radoši un prasmīgi cilvēki.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Iedvesmo mācīties!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form