Sieviete pamet darbu, jo ir pārāk skaista, lai strādātu
Foto: Privātais arhīvs

Pievilcīga āriene nereti tiek dēvēta par svētību, bet, kā izrādās, tā var kļūt arī par īstu sodību. Tieši šādos uzskatos ir kāda izbijusi zinātnes pētniece no Londonas, Lora Fernē, kura pametusi darbu sava karjeras izaugsmei traucējošā skaistuma dēļ, vēstī izdevums "Daily Mail".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Trīsdesmit trīs gadus vecā sieviete atklājusi, ka viņas slaidais augums un pievilcīgie sejas vaibsti pārāk saistījuši pretējā dzimuma kolēģu uzmanību, kā arī radījuši greizsirdību un negatīvu attieksmi sieviešu kārtas kolēģēs.

Tā rezultātā zinātniece uzteikusi darbu pētījumu centrā, atsakoties no 30 000 mārciņu lielas algas, un nu dzīvo no vecāku izsniegtās ikmēneša kabatas naudas.

Komentējot neparasto lēmumu, Lora atzinusi, ka savas ārienes dēļ jutusies tik nomocīta un kolēģu iebiedēta, ka izlēmusi, ka darbs gluži vienkārši nav domāts viņai.

"Es neesmu slinka liekēde. Gluži vienkārši mans izskats profesionālajā ziņā rada tik daudz problēmu, ka izlēmu uz kādu laiku pārtraukt strādāt. Tomēr tā nav mana vaina, jo es taču nevaru mainīt to, kā izskatos!

Piemēram, vīrieši, ar ko kopā strādāju, interesējās tikai par manu ārieni, savukārt es vēlējos, lai pamanīti tiktu mani profesionālie sasniegumi un amata kompetence. Tā vietā viņi redzēja tikai manu seju un augumu, nemitīgi atstājot uz mana darba galda romantiskas dāvanas, kā arī regulāri aicinot uz satikšanos.

Pat tad, kad darbojos laboratorijas uzsvārcī un bez kosmētikas, viņi pie manis nemitīgi nāca mana dabiskā skaistuma dēļ. Un manos spēkos gluži vienkārši nebija to pārtraukt!" kādā intervijā savu rūgtumu paudusi Lora.

Pirms karjeras pārtraukšanas sieviete studējusi doktorantūrā zinātnes un medicīnas pētījumu jomā, kā arī uzsākusi darbu laboratorijā, tomēr trīs gadus vēlāk savas profesionālās gaitas pametusi.

"Manas sieviešu kārtas kolēģes uzskatīja, ka, tā kā esmu skaista, noteikti esmu dumja, un sākotnēji neņēma mani nopietni. Tāpat viņas pašas savu nepilnību un kompleksu dēļ juta greizsirdību, bet, pamanot, ka darbā patiesībā esmu krietni labāka un spējīgāka par viņām, tiku ienīsta vēl vairāk," sūdzējusies Lora.

Šobrīd sievietes tēriņus apmaksā Loras vecāki, ka saņēmuši ievērojamu mantojumu no sievietes vecvecākiem. Tēriņu skaitā ir dzīvokļa īre divu tūkstošu mārciņu apmērā, kā arī vecāki pilnībā sedz Loras kredītkartes izdevumus un izsniedz tūkstoš piecsimt mārciņu dizaineru apģērbam un aksesuāriem, kā arī septiņsimt mārciņu - friziera apmeklējumam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tāpat Lora nedēļā tērē astoņdesmit mārciņu trenažieru zāles apmeklējumam, savukārt izklaides un tikšanās ar draugiem Loras vecākiem izmaksā tūkstoš mārciņu mēnesī.

Raksturojot šo situāciju, sievietei paudusi uzskatu, ka viņas dzīves stila kritizētāji patiesībā neapzinās, ka pievilcīgs izskats patiesībā ir milzu lāsts karjeras veidošanai.


Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form