Skola - iespējamā konfliktzona. Bērni diskutēs par sadzīvošanu skolā
Foto: Publicitātes foto

Piektdien, 24.oktobrī, piecās Latvijas pilsētās pulcēsies aktīvākie kustības "Draudzīga skola" dalībnieki, lai skolēnu reģionālajos forumos diskutētu par dzīvi un sadzīvošanu skolā un plašākā sabiedrībā, kā arī iespējām iesaistīties skolas vides uzlabošanā un citiem aktuāliem jautājumiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Skolēnu reģionālie forumi ir jauna kustības "Draudzīga skola" iniciatīva, ko piedāvā Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija. Šādu sadarbības iespēju rosināja paši skolēni – kustības dalībnieki. Tāpat arī forumos diskutējamās tēmas ir kustības dalībnieku visbiežāk minētās aktuālās problēmas un izaicinājumi.

Forumos to dalībnieki pārrunās dažādus jautājumus: "Kustība Draudzīga skola – ko mēs vēl neesam izmēģinājuši", "Vai viegli būt pusaudzim?", "Kā manā skolā tiek risināti konflikti", kā arī "Skolēns un skolēnu pašpārvalde – ko mēs varam un darām, un vai tam ir kāda nozīme?". Tāpat arī skolēniem būs iespēja diskutēt par vienu brīvo tēmu, ko skolēni varēja izvirzīt pirms forumiem.

Forumu norises laikā to dalībniekiem būs iespēja izteikt savus viedokļus un argumentus par visām apskatāmajām tēmām. Pēc forumiem diskusiju rezultātā radušos secinājumus apkopos un uz to bāzes taps ieteikumi rīcības programmas izstrādei kustības Draudzīga skola tālākai attīstībai.

Forumi notiks Rīgā, Jelgavā, Rēzeknē, Liepājā un Valmierā. To sākums ir plkst.11

Forumu norises vietas:
Rīgā, Ziemeļvalstu ģimnāzijā, Paula Lejiņa ielā 12;
Rēzeknē, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā Zeimuļs, Krasta ielā 31;
Liepājā, Liepājas Raiņa 6. vidusskolā, Ganību ielā 106;
Valmierā, Valmieras 2. vidusskolā, Raiņa ielā 11;
Jelgavā, Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā, Svētes ielā 33.

Tags

Skola
43475719
Skolēna emocionālā attīstība un mācības
0
Skolēns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form