Skolēnus aicina pieteikties Ziemassvētku radošajām darbnīcām tiešsaistē
Foto: Shutterstock

Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centrs (ZIIC) Ziemassvētku gaidīšanas laikā ir radis iespēju skolēniem, klašu kolektīviem, piedaloties Ziemassvētku tiešsaistes radošajās darbnīcās, apgūt ko jaunu un vienlaikus izgatavot ko praktisku – personalizētu puzli vai krūzi, informēja Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes vadītājas palīdze komunikācijas jautājumos Renāte Meļķe.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Darbnīcas ir ierobežotā skaitā un pieejamas no 7. līdz 20. decembrim.

Skolēniem no 4. līdz 6. klasei piedāvā darbnīcu "Puzles apdruka sublimācijas tehnoloģijā" grupā līdz 30 skolēniem. Apvienojoties datorizētai projektēšanai un termopārneses tehnoloģijai, skolēniem būs iespēja īstenot personalizētu puzli, kas var būt lielisks prāta mežģis dienas brīvajiem brīžiem, vai kā paša izgatavota Ziemassvētku dāvana kādam tuviniekam.

Darbnīcas pieejamas 7. decembrī, 8. decembrī un 10. decembrī, iespēja izvēlēties sev piemērotāko laiku. Nodarbības ilgums 90 minūtes.

Savukārt 7. – 12. klašu skolēniem piedāvā darbnīcu "Krūžu apdruka sublimācijas tehnoloģijā" līdz 30 skolēniem grupā. Apvienojoties datorizētai projektēšanai un termopārneses tehnoloģijai iespēja īstenot personalizētas krūzes dizainu. Darbnīcas pieejamas 13. decembrī, 17. decembrī un 20. decembrī, iespēja izvēlēties sev piemērotāko laiku. Nodarbības ilgums 90 minūtes.

Darbnīcām iespējams pieteikties elektroniski. Dalības maksa vienam skolēnam 10 eiro.

Nodarbības tiek organizētas, izmantojot tiešsaistes rīkus "Zoom" un "Google Classroom". Katram skolēnam, piedaloties darbnīcās, būs nepieciešams dators, kamera, mikrofons un interneta pieslēgums. Nodarbības veidotas arī atbilstoši "Skola2030" ietvarstruktūrai.

Tags

Ziemassvētki
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form