Skolotāji ar lielo burtu! Iedvesmojoši stāsti par pedagogiem mums līdzās
Foto: DELFI / Privātais arhīvs

Ik gadu oktobra pirmajā svētdienā Latvijā atzīmē Skolotāju dienu. Nereti pedagogu sveikšanu pavada rudens ziedu buķetes, dziesmas un brīvbrīža iedošana savām klases audzinātājām, jo daudzās skolās ir tradīcija ne tikai rīkot nelielus koncertus, bet arī skolēniem uzņemties skolotāja lomu uz vienu dienu. Lai gan šogad viss ir nedaudz citādāk, audzēkņiem un viņu vecākiem ir vēl jo vairāk, par ko teikt "paldies" tieši pedagogiem – tiem, kuri bērnus izskolo un dod vērtīgās zināšanas, kas dzīvē noder.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tāpēc portāls "Cālis" Skolotāju dienā aicina ne tikai atcerēties sev tuvos un mīļos skolotājus, bet uzzināt par citiem skolotājiem – spilgtām personībām. Tie ir matemātikas, sporta, fizikas un citu priekšmetu pedagogi, kas mudina ne tikai asināt prātu, bet arī paraudzīties uz grūtiem uzdevumiem no citas puses, lai beigās cieto riekstu atkostu. Pedagogi, kuriem darbs ar bērniem daudzu gadu garumā ir aicinājums – to apliecināja arī "Delfi" specprojekta "Dzīves pamatlicēji" aprakstītie skolotāji.

Zemāk stāsti par skolotājiem, no kuriem aicinām iedvesmoties!

Tags

Izcils skolotājs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form