Tava lielā mīlestība beigusies? Kā no jauna iemīlēties un būt mīlētai
Foto: PantherMedia/Scanpix

Tava šķietami lielā mīlestība negaidot beigusies? Bet dzīve taču turpinās! Kā no jauna iemīlēties, kad tev vairs nav 20 un pat ne 25 gadu, un tapt mīlētai, padomus sniedz psiholoģe. Bieži sievietes uzskata, ka ar gadiem iespēju atrast mīlestību kļūst arvien mazāk un mazāk, taču tās ir absolūti maldīgas iedomas. Psihologi uzskata, ka tieši pieredzējušām sievietēm ar gadiem tikai pieaug iespējamība gūt laimi personīgajā dzīvē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tavas galvenās priekšrocības

  • Statuss sabiedrībā. Cilvēks sevi meklē un realizējas visu dzīvi. Un jo vecākas mēs kļūstam, jo vairāk profesionālo un personīgo sasniegumu mums parādās. Skaidrības labad - tu jau esi kaut ko sasniegusi, esi pārliecināta par sevi. Vairumam vīriešu tas sievietēs arī piesaista.
  • Pieredze attiecībās ar vīriešiem. Droši vien tev jau ir iemaņas, kā rīkoties sarežģītās situācijās, tu jau proti paredzēt un novērst strīdīgus momentus. Tu zini, ko vēlies sagaidīt no vīrieša, ar ko nekad nebūtu gatava samierināties, bet uz ko spēsi pievērt acis. Lūk, tieši tagad, labāk nekā agrā jaunībā, varēsi izvēlēties sev piemērotu partneri un izveidot ar viņu harmoniskas attiecības. Ņem savu pieredzi par labāko palīgu!
  • Izskats, savs stils. Ja nepaslinko, tad mūsdienās ikviena sieviete var izskatīties stilīgi un ilgi saglabāt jaunību un skaistumu. Bet pats galvenais - tu jau esi iemācījusies parādīt savas vislabākās īpašības, bet noslēpt trūkumus.
  • Paziņu loks. Pēc tā, kā mēs realizējam sevi dzīvē (sabiedrībā, darbā, aizraušanās), apkārt tev jau ir izveidojies tuvu cilvēku loks. Tādēļ, ja tu aktīvi arī audz kā personība, obligāti palielinās arī tavs paziņu loks. Šeit arī pavīd iespēja starp viņiem atrast sev piemērotu partneri.

Lai izvēle būtu veiksmīga

  • Vēro vīrieša rīcību. Ja vīrietis nav objektīvs un bieži viņa uzvedība ir pretrunā ar viņa teikto, ir vērts aizdomāties par šādu attiecību turpināšanas nepieciešamību. Pieaugušiem cilvēkiem ieradumi un uzvedība jau ir izveidojusies pilnībā, tādēļ pastāv maza iespējamība, ka tā mainīsies, satiekot tieši tevi.
  • Esi modra. Lai "neiekristu krāpnieka nagos", uzmanīgi jāieklausās sarunu biedrā un vēlams pārrunāt dažādas tēmas. Ja atklāsies redzamas nesakritības, meli, standarta frāžu komplimenti utt., atvadies no viņa.
  • Meklē "savējo". Jaunībā cilvēki iepazīstas un precas, īpaši neiedziļinoties otra interesēs un rakstura īpašībās, ka tik viens otram patīk pēc izskata. Tādēļ arī kļūdīšanās ir visai bieža parādība. Bet ar gadiem, kad cilvēki aug kā personība, viņi uzmanīgāk sāk ieskatīties viens otrā, meklēt partneri pēc līdzības ar sevi. Iepazīstoties ar vīrieti, pievērs uzmanību, cik viegli un ērti (ieskaitot intīmās attiecības) jums ir vienam ar otru. Tas ir viens no rādītājiem, cik labi viens otram derat.
  • Izvēlies citu ceļu. Nepieprasi liktenim pagātnes atkārtošanos. Jauna mīlestība ir jauna, un tavam jaunajam vīrietim nav jābūt tava bijušā kopijai. Nebaidies atvērt jaunu savas dzīves lapaspusi!
Avots: žurnāls "Viss sievietēm" (izd.Bauer Media Group).

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Attiecības Mīlestība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form