Tehniskās jaunrades nams 'Annas 2' aicina uz ikgadējiem svētkiem jeb atvērto durvju dienu
Foto: DELFI

8. septembrī no pulksten 15 līdz 19 norisināsies tehniskās jaunrades nama "Annas 2" organizētie svētki Annas ielā, kur visiem interesentiem tiks atvērtas vairāk nekā 40 studiju un darbnīcu durvis namā un uz Annas ielas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Svētku laikā varēs iepazīties ar pulciņu skolotājiem un pieteikties nodarbībām, motokrosa laboratorijā Latvijas motokrosists Leons Kozlovskis un motokrosa eksperts Tomass Cīrulis iepazīstinās visus ar motokrosa braucēju aprīkojumu un sadzīves apstākļiem sacensību laikā, kā arī sniegs dažas praktiskas iemaņas motokrosa tehnikas apkopē.

Savukārt vinila darbnīcā DJ Švāna vadībā varēs atklāt dīdžeja amata noslēpumus, ierakstīt svētku audioreklāmu un no savu laiku nokalpojušām platēm izveidot dekoratīvus interjera priekšmetus, stāsta pasākuma organizatori, aicinot apmeklētājus ņemt līdzi savas vinila plates.

Annas ielas svētkos drosmi būs iespējams pierādīt nobraucienā ar trosi (zip-line) no nama trešā stāva un turpat varēs arī pieteikties konkursam "Superpuika 2017". Interesenti varēs darboties arī ritmu meistaru darbnīcā, kā arī izgatavot savu ekskluzīvo mūzikas instrumentu.

Vēl svētkus papildinās lidmodeļu paraugdemonstrējumi un "Brain games" galda spēļu telts. Interesentiem būs iespēja doties īsā ceļojumā pa Zinātnes centru "Tehnoannas pagrabi".

Svētku noslēgumā ikviens klātesošais, kas informācijas stendā būs saņēmis pasākuma aproci, piedalīsies lielajā loterijā, kurā varēs laimēt planšetdatoru un ekskursiju pa aizraujošo zinātnes centru "Tehnoannas pagrabi".

Ieeja pasākumā bez maksas.

Svētkus jau divdesmit trešo reizi rīko TJN "Annas 2", un tas ir pozitīvs, atraktīvs un izglītojošs pasākums zinātkāriem bērniem un jauniešiem. TJN "Annas 2" sniedz iespēju apgūt laikmetam atbilstošas kompetences papildus formālajai izglītībai, kas veido pārliecinātus un mērķtiecīgus jauniešus, paaugstinot viņu konkurētspēju darba tirgū.

Tags

2Annas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form