Tērvetes dabas parkā notiks pirmais pavasara pasākums – 'Cibric, cibric uz mežu!'

Tērvetes dabas parkā notiks pirmais pavasara pasākums – 'Cibric, cibric uz mežu!'
Foto: Publicitātes attēli

Sestdien, 17. martā, Latvijas valsts mežu (LVM) dabas parkā Tērvetē no pulksten 12 norisināsies šā gada pirmais pasākums – ģimeņu diena "Cibric, cibric uz mežu!".

LVM dabas parkā Tērvetē pie tūrisma informācijas centra ēkas no pulksten 12 līdz 15 norisināsies foto orientēšanās un skriešana ar orientēšanās elementiem. Rūķu sētā būs veiklības stafete mazākajiem, pavasara zīmju pētīšana un pumpuru veidošanas meistarklases kopā ar izdarīgo, rūpīgo un sirsnīgo rūķu saimi, informē LVM dabas parka Tērvetē informācijas centrā.

Rūķu pilsētā Čiekurē paredzēta tikšanās ar jautrajiem meža iemītniekiem. Aktīvajiem dabas draugiem pulskten 12 būs iespēja apgūt nūjošanas prasmes instruktora vadībā, kas noslēgsies ar kopīgu nūjošanas pārgājienu pulksten 13. Paralēli tam notiks sporta spēles un jautrība kopā ar dabas parka pasaku tēliem, bet no pulksten 15 līdz 16 varēs pasēdēt pie ugunskura, baudot ziemas putru, kas būs sarūpēta tieši pasākuma dalībniekiem.

Rūķu pilsēta Čiekure ir paplašinājusies, izbūvēti trīs jauni kvartāli – Namdaru, Audēju un Ēstuvītes namiņš.

Ieeja pasākumā ar parka biļetēm. Pasākuma organizatori brīdina, ka pasākums tiks fotografēts.

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Iesaisties sarunā!