Vecākus neizvēlas. Ja nu vienīgi var no viņiem aiziet. Tavējie ir tradicionāli un garlaicīgi, vai arī stilīgi? Tā vai citādi, tu ar viņiem vari saplēsties par simt dažādiem iemesliem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Apģērbs

Tradicionāli vecāki valkā vecas drēbes, dīvainas jakas, musturainus džemperus, čības un ērtas kurpes. Tu nevēlies ar viņiem kopā rādīties sabiedrībā. Pārlieku jauneklīgi vecāki ņem tevi līdzi uz foršākajiem veikaliem un sev iegādājas to pašu, ko tev, pat ja vecums to vairs neatļauj. Tu nevēlies ar viņiem kopā rādīties sabiedrībā.

Ēdiens

Tradicionāla mamma tev katru dienu gatavos kārtīgas maltītes, bet svētdienās piecas stundas vergos pie plīts, lai pasniegtu īstu svētku mielastu. Katru mīļu brīdi tu cīnies ar atraugām un gāzēm, sapņojot par svaigiem augļiem. Kad tētis piespiež, tu mazgā traukus. Stilīgie vecāki svētdienās tev piezvana no mobilā tālruņa, sakot, ka mājās būs vēlu, bet tu vari paēst ledusskapī atstātos suši un lucernas salātus. Paldies!

Mūzika

Tradicionālie vecāki tev liek sarkt un bālēt, kad pie tevis ierodas draugi, bet mājās skan Roda Stjuarta un “Modern Talking” ieraksti. Modernie vecīši izvēlas popmūziku, bet arī tā tev nav pa prātam. Turklāt viņi no tavas istabas čiepj diskus un uzliek tos brīžos, kad pie tevis atnākuši draugi. Un atkal tev šķiet, ka viņi tikai izliekas par "stilīgajiem senčiem".

Vaļasprieks

Tradicionālie vecāki strādā dārzā vai apciemo radiniekus brīvajā laikā. Viss jau būtu labi, ja vien viņi necenstos pierunāt tevi piedalīties. Ar pārāk moderniem vecākiem arī ir grūti - ja nu tu pēkšņi satiec viņus kādā klubiņā un viņi sāk runāt ar taviem draugiem, cenšoties demonstrēt, cik labi saprot jauniešus?

Ģimenes strīdi

Stingri vecāki uz tevi kliedz, liek iet uz savu istabu, liek darīt to, kas tev nepatīk. Supermodernās mammas un tēvi ar tevi runā mierīgi, it kā tu būtu pieaudzis, izvērtē visu godīgi un ņem vērā tavu viedokli. Tikai pēc tam viņi tev nosaka mājas arestu un liek darīt to, kas tev nepatīk.

Kurš scenārijs ir tas labākais? Neviens. Tev nav izredžu uzvarēt. Piedod.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form