Tukuma un Saldus pašvaldības Valentīndienā nodrošinās bezmaksas laulību reģistrācijas
Foto: Shutterstock

Lai popularizētu ģimenes vērtības sabiedrībā, piektdien, Svētā Valentīna dienā, Tukuma un Saldus pašvaldības pāriem nodrošinās svinīgas laulību reģistrācijas, samaksājot tikai valsts noteikto 14 eiro nodevu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tukuma novadā pieteikties akcijai īpaši bija aicināti pāri no Tukuma novada, kuri dzīvo nereģistrētā laulībā un kopīgi audzina bērnus. Ja ģimene deklarēta vienā dzīves vietā, kopīgi tiek audzināti trīs un vairāk bērni, pāris tiek atbrīvots arī no valsts nodevas.

Paredzēts, ka jāvārdu Tukumā šodien teiks astoņi pāri, un laulību reģistrēšanas sāksies pusdienlaikā.

Savukārt Saldus novadā pašvaldības piedāvāto iespēju izmantos un viens otram "jā" vārdu teiks trīs pāri. No maksas par svinīgu laulības reģistrācijas ceremoniju atbrīvoti pāri, ja abi laulājamie ir deklarēti Saldus novada administratīvajā teritorijā.

  • Ja arī tu dzīvo nereģistrētā laulībā un uzskati, ka attiecību reģistrēšana neko nemaina, izlasi šo rakstu, kurā atklāsi, kāpēc precētiem pāriem kopdzīve ir izdevīgāka

Tags

Attiecības Laulība Mīlestība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form