Tuta dosies vasaras koncerttūrē uz astoņām pilsētām
Foto: Publicitātes attēli

No 22. jūlija līdz septembrim Kuldīgā, Ikšķilē, Liepājā, Alūksnē, Siguldā, Rīgā, Jelgavā un Krustpilī norisināsies Latvijas bērnu iemīļotā seriāla "Tutas lietas" vasaras koncerttūre. Koncertos "Ačgārnā diena" piedalīsies gan Tuta un viņas draugi, gan visu Tutas dziesmu komponiste un dziedātāja Laura Polence kopā ar mūziķu ansambli.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šovasar Tuta un viņas draugi koncertos "Ačgārnā diena" uz skatuvēm astoņās Latvijas pilsētās izdzīvos, iepazīs, izdziedās un izdejos ačgārnības un nepareizības dažādās šķautnes. Ačgārnajā dienā neiztikt bez lielas jautrības kopā ar Tutas draugiem Lapsu, Feneku un Āpsīti, kā arī Tutas "ačgārno" dubultnieci – Slinko Tutu. Tāpat kā vienmēr koncertā skanēs gan jaunākās, gan jau pavisam labi zināmās bērnu iemīļotās Tutas dziesmas, kurām dziedāt un kustēties līdzi būs aicināts ikviens koncerta apmeklētājs.

"Kad pirms pieciem gadiem uzsāku Tutas projektu, nevarēju pat iedomāties, cik nozīmīgs šis projekts kļūs bērniem un cik daudz talantīgu un brīnišķīgu pieaugušo cilvēku tajā iesaistīsies! Man joprojām ir liels prieks par mūsu mīļo Tutu (Liene Sebre), kura spēj tik viegli un burvīgi iznest Tutas tēlu un esmu sajūsmā par Tutas izcilo mūziķu ansambli, kuri šo darbu dara ar vislielāko prieku un būs gatavi piedzīvot ačgārno dienu atkal un atkal!" stāsta "Tutas lietas" idejas autore un režisore Marta Selecka.

Tuta dosies vasaras koncerttūrē uz astoņām pilsētām
Foto: Publicitātes attēli

Par koncerta muzikālo augstvērtību līdzās Laurai Polencei rūpēsies mūziķu ansamblis – dziedātājas Beāte Zviedre, Elīna Ose un Madara Orola, Staņislavs Judins (kontrabass), Rihards Goba (ģitāra), Kaspars Kurdeko (bungas), Ernests Mediņš (perkusijas), Oskars Ozoliņš (trompete) un Laura Rozenberga (trombons). Koncerta scenārija autore ir Elizabete Lukšo-Ražinska, horeogrāfs un režisors – Rolands Meržejevskis. Koncertu organizē bērnu satura producents "Ausma".

Biļetes uz koncertiem no 6. jūnija iegādājamas "Biļešu paradīzē". Koncerti notiks:

  • 22. jūlijā pulksten 14 Kuldīgā, pilsētas estrādē;
  • 23. jūlijā pulksten 11 Ikšķilē, Ikšķiles brīvdabas estrādē;
  • 30. jūlijā pulksten12.30 un 15 Liepājā, "Pūt, Vējiņi!" koncertdārzā;
  • 6. augustā pulksten 15.30 un 18 Alūksnē, Alūksnes Kultūras centrā;
  • 26. augustā pulksten 11 Siguldā, Siguldas pilsdrupu estrādē;
  • 27. augustā pulksten 11; 13.30; 16 un 18.30 Rīgā, Dailes teātra Lielajā zālē;
  • 1. septembrī pulksten 15 un 17.30 Jelgavā, brīvdabas koncertzālē "Mītava";
  • 3. septembrī pulksten 12.30 un 15 Jēkabpilī, Krustpils kultūras centrā.
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Koncerts paredzēts bēriem vecumā no viena līdz septiņiem gadiem, tā ilgums būs aptuveni 50 minūtes. Ieejas biļete nepieciešama katram apmeklētājam neatkarīgi no vecuma.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.