Tuta koncertos 'Vasaras ceļojums' priecēs bērnus 10 Latvijas pilsētās
Foto: Publicitātes attēli

Latvijas bērnu iemīļotā seriāla "Tutas lietas" (producents "Ausma") varone Tuta vasaras nogalē ar koncertu "Vasaras ceļojums" viesosies Saldū, Valmierā, Saulkrastos, Rēzeknē, Ventspilī, Jelgavā, Siguldā, Ikšķilē, Cēsīs un Rīgā. Kopā ar Tutu koncertā piedalīsies viņas draugi Lapsa un Feneks, kā arī mūziķu grupa un Tutas dziesmu autore Laura Polence.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šovasar bērnu iemīļotajai varonei Tutai patīk ceļot, tāpēc viņa pošas savā pirmajā lielajā koncerttūrē ar nosaukumu "Vasaras ceļojums", kas aicinās pašus mazākos klausītājus. Koncertos skanēs oriģināldziesmas no seriāla "Tutas lietas", kas vedīs gan uz jūru, gan mežu, gan vecmāmiņas dārzu, gan ļaus kārtīgi izdejoties un izvingroties.

Koncertā Tutai pievienosies arī viņas draugi – lielā Lapsa un Feneks, mūziķu grupa, kā arī Tutas dziesmu autore – Amsterdamā dzīvojošā latviešu komponiste, dziedātāja un pianiste Laura Polence, informē "Ausma" projektu direktore Arta Pētersone.

"Mums ir liels prieks, ka Tutu un viņas draugus iemīļojuši tik daudzi Latvijas bērni. Un vēl lielāks prieks par to, ka tik daudzus no viņiem Tuta šovasar apciemos, sagādājot ne tikai priecīgus brīžus, bet arī neaizmirstamu un muzikāli augstvērtīgu piedzīvojumu, kas gatavots īpaši pašiem mazākajiem skatītājiem un klausītājiem," stāsta "Tutas lietu" veidotāja Marta Selecka.

Koncerts ilgs 45 minūtes un ir piemērots arī vismazākajiem skatītājiem. Pēc koncerta varēs iegādāties "Tutas lietu" mūzikas albumus, grāmatas, rotaļlietas, kā arī nofotografēties ar lielo Lapsu un Feneku.

Lūk, kur un kad kopā ar Tutu varēs baudīt muzikālo ceļojumu:

  • 15. augustā pulksten 12 Saldus Kalnsētas parka estrādē; biļetes pieejamas "Biļešu paradīzē";
  • 20. augustā pulksten 13, 16 un 18 Valmierā, Jāņparkā; biļetes izpārdotas;
  • 24. augustā pulksten 18Saulkrastu brīvdabas estrādē; biļetes "Biļešu paradīzē";
  • 28. augustā pulksten 13, 16 un 18 Rēzeknē, Latgales vēstniecībā "Gors"; biļetes "Biļešu paradīzē";
  • 29. augustā pulksten 16 un 18.30 Ventspilī, Teātra namā "Jūras vārti"; biļetes "Biļešu paradīzē";
  • 1. septembrī pulksten 18 Jelgavā, koncertzālē "Mītava"; biļetes "Biļešu paradīzē";
  • 2. septembrī pulksten 16 Siguldas pilsdrupu estrādē; biļetes "Biļešu paradīzē";
  • 3. septembrī pulksten 16 Ikšķiles brīvdabas estrādē; biļetes "Biļešu paradīzē";
  • 4. septembrī pulksten 13 un 16 Vidzemes koncertzālē "Cēsis"; biļetes "Biļešu paradīzē";
  • 5. septembrī pulksten Rīgā, Hanzas Peronā (laiks tiks precizēts); biļetes no nākamās nedēļas "Biļešu paradīzē".

Biļete nepieciešama katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma. Koncerts notiks, ievērojot valstī spēkā esošos noteikumus Covid-19 izplatīšanās ierobežošanai. Koncertu varēs apmeklēt cilvēki, kuri: ir vakcinējušies pret Covid-19; ir pēdējā pusgada laikā pārslimojuši Covid-19; pēdējo 48 stundu laikā ir veikuši Covid-19 testu un tas ir negatīvs; pēdējo sešu stundu laikā ir veikuši Covid-19 ātro antigēna testu un tas ir negatīvs. Pasākumu kopā ar vecākiem varēs arī apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam (kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un viņiem nebūs jāveic Covid-19 tests). Apmeklējot koncertu, pie ieejas būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, Covid-19 sertifikāts vai analīžu rezultāti.

Tags

Bērni
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form