'Ulubele' aicina bērnus uz Cilvēcības stundu patversmē
Foto: AP/Scanpix

Sākoties jaunajam mācību gadam klātienē, "Ulubele" aicina pirmsskolas iestāžu un skolu klases uz Cilvēcības stundām patversmē. Šīs stundas "Ulubelē" notiek jau 11 gadus, un tā dod iespēju iepazīties ar dzīvnieku patversmes ikdienu un tās iemītniekiem, lai izprastu atbildību par tiem, ko esam pieradinājuši.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Ulubele" ir pajumte 500 mūsu mazajiem brāļiem un māsām, kuriem dzīves ceļš nav bijis tas vieglākais, tomēr šeit mīt cerība, ka priekšā ir tikai labais.

Kopš pašiem pirmsākumiem Ulubelē tiek ievērots "No kill" princips, kas nozīmē, ka dzīvnieks netiek "iemidzināts" tikai tāpēc, ka viņu neviens neņem, vai tas ir slims vai gados vecs, nenogalina un paļaujas uz līdzīgi domājošo atbalstu, lai savāktu līdzekļus dzīvnieku uzturam un pajumtei, skaidro biedrības "Dzīvnieku pansija Ulubele" pārstāvji.

Kas "Ulubeli" virza tās brīvprātīgajā darbā un ko šeit grib mācīt citiem – tā ir mīlestība un līdzjūtība. Pret lielākiem un mazākiem, tuvākiem un tālākiem. Pret visiem. Tāpēc "Ulubele" aicina – brauciet ciemos pēc jaunām, pozitīvām emocijām un noderīgām zināšanām!

Cilvēcības stundās:

  • saruna par to, kas ir atbildība par mājas mīluli visā viņa mūža garumā un kāpēc dzīvnieki nonāk patversmē;
  • suņu voljeru taku izstaigāšana;
  • ielūkošanās kaķu mājās;
  • iepazīšanās ar trušiem, auniem, kaziņām un vēl citiem lieliem un maziem patversmes iemītniekiem.

"Ulubele" sola interesantu pastaigu svaigā gaisā un ekskursiju ar stāstiem, lai ikviens redzētu – viss nav tik slikti, kā patversmē varētu būt.

'Ulubele' aicina bērnus uz Cilvēcības stundu patversmē
Foto: David K / cc

Strādājam, lai būtu rezultāts, lai dzīvniekiem ērti un silti, lai pašiem prieks un lai aizvien vairāk dzīvnieku tiktu adoptēti atbildīgās ģimenēs, tā dzīvnieku patversmes pārstāvji.

Skolēnu grupas vēlamais lielums ir 10-30 bērni. Klašu pieteikumus aicina sūtīt epastā: ulubele@ulubele.org

Viena dzīvnieka uzturēšanas izmaksas "Ulubelē" ir vidēji divi eiro dienā. "Būsim pateicīgi, ja atbalstīsiet mūsu iemītniekus!" saka patversmes pārstāvji.

Ar to, kā vēl iespējams atbalstīt "Ulubeli", var iepazīties te.

Nodarbības "Cilvēcības stundiņas dzīvnieku patversmē Ulubele" ir viena no aktivitātēm projektā "Empātija, izpratne un kvalifikācija – brīvprātīgā darba pamatnostādnes", ko finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas grantu programmu "Aktīvo iedzīvotāju fonds".

Tags

brīvprātīgo darbs Bērnu audzināšana Dzīvnieku patversme Labdarība Ulubele
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form