Uzzini, kā vienkārši atjaunot hormonālo līdzsvaru - 'Hormonu dziedniecība'
Foto: Publicitātes foto

Sāra Gotfrīda ir Hārvarda Medicīnas skolas absolvente, sertificēta ginekoloģe un iemīļota jogas skolotāja, kas jau vairākas desmitgades veltījusi hormonu pētniecībai. Viņas zinātniskā pieeja, skaidri strukturētais hormonālā līdzsvara atgūšanas plāns un cilvēciskā attieksme ir radījusi būtiskas pārmaiņas hormonu dziedniecībā visā pasaulē. Viņas darbi un padomi ir publicēti grāmatās, interneta vietnēs un populārākajos preses izdevumos pasaulē, arī "Cosmopolitan", "The Oprah Magazine", "Yoga Journal", "Woman's World" un daudzos citos.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sievietēm daudzkārt tiek iegalvots, ka biežas garastāvokļa svārstības, nomāktība, bezmiegs, nogurums, neseksualitāte un dažādi citi simptomi, piemēram, neregulārs menstruālais cikls, PMS, locekļu satūkums, nespēja saņemties fiziskām aktivitātēm un svara pieaugums, ir normālas parādības vai novecošanas sekas.

Patiesībā šos un daudzus citus ikdienā traucējošus simptomus izraisa nelīdzsvarota hormonālā darbība.

Cik daudz jūs zināt par savu kortizola, estrogēna, progesterona, vairogdziedzera un citu hormonu darbību? Vai zināt, kā hormoni ietekmē jūsu pašsajūtu, veselību, vitalitāti un auglību? Vai izprotat, kā līdzsvarot šo dzīvības pamatelementu darbību, lai justos veselīga, apmierināta un spēka pilna?

Sāras Gotfrīdas grāmatu "Hormonu dziedniecība" uzskata par hormonu ābeci, kas līdztekus izsmeļošai, zinātniski pamatotai un pārskatāmai informācijai par svarīgākajiem hormoniem un to ietekmi uz organismu sniedz skaidras vadlīnijas un trīs soļu programmu, ar kuras palīdzību atjaunot hormonālo līdzsvaru. 

Grāmata "Hormonu dziedniecība" palīdz prasmīgi un atbildīgi piedalīties savas veselības uzturēšanā. Tā sniedz dziļu izpratni par to, kādi hormonu traucējumi rada veselības problēmas un kā tās novērst.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form