Raimonds Vējonis, Iveta Vējone
Foto: Ilmārs Znotiņš

15. septembrī Īslīces SOS bērnu ciematā viesosies Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa dzīvesbiedre Iveta Vējone. Vizītes laikā Vējoņa kundze tiksies ar SOS bērnu ciematu darbiniekiem un SOS bērnu ciematu kustības aizsācējiem Latvijā, kā arī viesosies SOS mammas Tamāras Špores ģimenē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

SOS mammas Tamāras aprūpēti ģimenē šobrīd aug pieci bērni vecumā no četriem līdz 10 gadiem, kuri ir brāļi un māsas no vienas bioloģiskās ģimenes.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja saka: "Visas Īslīces SOS bērnu ciemata ģimenes, bet īpaši SOS mammas Tamāras ģimene, ar priecīgu satraukumu sirdī gaida Valsts prezidenta kundzes Ivetas Vējones ciemošanos. SOS mammas ikdienā veic ārkārtīgi nozīmīgu darbu, lai radītu mājas sajūtu, sniegtu sirds siltumu un audzinātu bērnus, kuriem nav paveicies izaugt savās bioloģiskajās ģimenēs. SOS mammas ik dienu rūpējas par četriem, sešiem bērniem, kuri zaudējuši savus vecākus. Šādas viesošanās reizes ir augsts SOS mammu veiktā darba novērtējums."

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir nevalstiska labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenisku aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un uztur ģimeņu atbalsta centrus vairākās Latvijas pašvaldībās. Divu SOS bērnu ciematu audžuģimenēs (Īslīcē un Valmierā), kā arī SOS jauniešu mājās Jelgavā – atbalstu, drošību un jaunas mājas raduši 140 bērni un jaunieši no visas Latvijas. Īslīces SOS bērnu ciemata 12 ģimenēs šobrīd savas jaunās mājas raduši 59 bērni.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

Raimonds Vējonis SOS ciemati
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form