Vasarā iespēja pieteikt bērnus bezmaksas dienas nometnei
Foto: Shutterstock

Lai veicinātu veselību, motivētu bērnus un jauniešus dažādām fiziskām aktivitātēm, kā arī attīstītu bērnu komunikācijas spējas, no 6. jūnija līdz 17. augustam Rīgā norisināsies fizisko aktivitāti veicinošas dienas nometnes bērniem, informē "veseligsridzinieks.lv".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Nometnēs paredzētas praktiskas sporta nodarbības jeb treniņi attiecīgajā sporta veidā, kā arī dažādas izklaidējošas un izglītojošas darbnīcas par veselīga dzīvesveida jautājumiem, brauciens uz jūru, saliedējošas aktivitātes, vieslektori un citi pārsteigumi.

Nometnes tiks organizētas divās vecuma grupās: vecumā no septiņiem līdz 10 gadiem un vecumā no 11 līdz 14 gadiem. Bērniem tiks nodrošināta ēdināšana divas reizes dienā.

Vēstīts, ka nometnes norisināsies Rīgas 64.vidusskolas sākumskolā, Burtnieku ielā 34. Katra nometne norisināsies trīs dienas no pulksten 8 līdz 17.30.

Nometņu norises datumi jūnijā:

Skrituļslidošana

  • 6. – 8. jūnijs (no septiņiem līdz 10 gadiem)
  • 13. – 15. jūnijs (no septiņiem līdz 10 gadiem)
  • 20. – 22. jūnijs (no septiņiem līdz 10 gadiem)
  • 27. – 29. jūnijs (no septiņiem līdz 10 gadiem)

Basketbols

  • 6. – 8. jūnijs (no septiņiem līdz 10 gadiem)
  • 13. – 15. jūnijs (no 11 līdz 14 gadiem)

Futbols

  • 20. – 22. jūnijs (no septiņiem līdz 10 gadiem)
  • 27. – 29. jūnijs (no 11 līdz 14 gadiem)

Bērns var piedalīties nometnē tikai vienu reizi, skaidrots paziņojumā. Rindas kārtības nodrošināšanai pieteikšanās nometnei tiek organizēta, tikai aizpildot pieteikuma anketu. Visas anketas atradīsi šeit. Īpašs aicinājums pieteikties bērnus no maznodrošinātām un trūcīgām ģimenēm.

Organizatori atgādina – lai piedalītos nometnē, par dalībnieku ir jāiesniedz ne ātrāk kā septiņas dienas pirms nometnes sākuma iegūta ģimenes ārsta izziņa, kurā apliecināts, ka dalībniekam nav infekcijas slimību pazīmes un dalībnieks nav bijis kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai to kontaktpersonām.

Nometnes organizē Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar SIA "OnPlate". Nometnes tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/021 "Mēs par veselīgu Rīgu!" ietvaros. Papildu informācija: Anna Krasikova, tālrunis: 27051677, e-pasts anna@onplate.lv.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

Bērni Rīgas domes Labklājības departaments Vasara
43475719
Skolēna aktivitātes brīvajā laikā
0
Skolēns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form