Vecākus aicina piedalīties bezmaksas nodarbībās par bērnu uzvedības problēmu rašanās cēloņiem
Foto: Shutterstock

Rīgas domes Labklājības departaments aicina pieteikties bezmaksas tiešsaistes nodarbībām vecākiem par bērnu uzvedības problēmu rašanās cēloņiem. Katrā nodarbībā dalībnieki gūs ieskatu par bērnu attīstības likumsakarībām dažādos vecumposmos, kā arī saņems praktiskus ieteikumus, kā atbalstīt bērnus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Plānota vienu stundu ilga lekcija un 30 minūšu diskusija, kuras laikā speciālists atbildēs uz dalībnieku jautājumiem.

Tuvāko nodarbību tēmas un norises laiki


Kā ielikt stabilus pamatus bērna attīstībai un veiksmīgai dzīvei: kas ietekmē bērna attīstību, kā attiecības ar pieaugušo ietekmē bērna tālāko attīstību, bērna vajadzības. Dalībnieki uzzinās par drošas piesaistes veidošanu, komunikācijas un attiecību ietekmi, iespējamām grūtībām un šķēršļiem. Tāpat lekcijas laikā vecāki saņems praktiskus ieteikumus komunikācijas barjeru pārvarēšanai. Nodarbības notiks ceturtdienās, – 3. jūnijā un 8. jūlijā no pulksten 18 līdz 19:30.

Kā atbalstīt bērna prasmes regulēt emocijas un kā veicināt veiksmīgu emocionālu attīstību, kā emocionālas pieredzes ietekmē bērna tālāko pieredzi. Dalībnieki uzzinās, kā attīstās emociju regulācijas prasmes un kā pieaugušie var veicināt iespējami veiksmīgu šo prasmju attīstību. Vecāki arī saņems praktiskus ieteikumus emocionālā intelekta un emociju regulācijas prasmju attīstīšanai bērniem. Šīs nodarbības arīdzan notiks ceturtdienās, – 10. jūnijā un 15. jūlijā no pulksten 18 līdz 19:30.

Biežākās uzvedības problēmas un iespējamie risinājumi, ja bērnam novērojama pārlieka aktivitāte, nemiers. Dalībnieki uzzinās par uzvedības problēmām un to cēloņiem, iedzimto iezīmju (temperamenta) mijiedarbību ar vides faktoriem. Nodarbības laikā lektore apskatīs vecāku iespējas izvairīties no uzvedības problēmām un koriģēt tās, un vecāki varēs arī saņemy praktiskus ieteikumus. Nodarbības notiks ceturtdienās, – 17. jūnijā un 22. jūlijā no pulksten 18 līdz 19:30.

Biežākās uzvedības problēmas un iespējamie risinājumi, ja bērnam novērojama nedrošības, šaubas, bailes. Dalībnieki uzzinās par uzvedības problēmām un to cēloņiem, iedzimto iezīmju (temperamenta) mijiedarbību ar vides faktoriem. Nodarbībās aplūkos vecāku iespējas izvairīties no uzvedības problēmām un koriģēt tās, un varēs saņemt arī praktiskus ieteikumus. Nodarbības notiks ceturtdienās, – 1. jūlijā un 29. jūlijā no pulksten 18 līdz 19:30.

Nodarbības vadīs klīniskā psiholoģe Zane Gulbe.

Dalībnieku skaits ierobežots – 30 dalībnieku katrā nodarbībā. Pieraksts un dalības atteikšana nodarbībām ir obligāta prasība. Nodarbības notiks "Zoom" platformā. Pieteikšanās mājaslapā "Onplate.eu" sadaļā "Pasākumu kalendārs" vai rakstot uz e-pastu lasma@onplate.lv.

Tags

Bērna audzināšana Rīgas domes Labklājības departaments
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form