Vecākus mudina pieteikties bezmaksas nodarbībām par bērnu uzvedības problēmu cēloņiem
Foto: Shutterstock

Vecāki aicināti pieteikties bezmaksas nodarbībām tiešsaistē par bērnu attīstību un audzināšanu. Nodarbības vadīs pieredzējuši psihologi un psihoterapeiti. Katrā nodarbībā dalībnieki gūs ieskatu par bērnu attīstības likumsakarībām, kā arī saņems praktiskus ieteikumus, kā atbalstīt bērnus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Plānota vienu stundu ilga lekcija un 30 minūšu diskusija, kuras laikā speciālists atbildēs uz dalībnieku jautājumiem.

Tuvāko nodarbību laiki un tēmas:

  • 12. oktobrī pulksten 18.30. Kā ielikt stabilus pamatus bērna attīstībai un veiksmīgai dzīvei: kas ietekmē bērna attīstību, kā attiecības ar pieaugušo ietekmē bērna tālāko attīstību, bērna vajadzības. Dalībnieki uzzinās par drošas piesaistes veidošanu, saskarsmes pielāgošanu bērniem ar dažādām temperamenta iezīmēm, kā arī biežākajām saskarsmes grūtībām, barjerām un to pārvarēšanu. Nodarbību vadīs klīniskā psiholoģe, PhD Ilze Damberga.
  • 16. oktobrī pulksten 19. Kā atbalstīt bērnu, kas ir pārlieku aktīvs, nemierīgs. Šajā nodarbībā apskatīsim šādas uzvedības cēloņus, kā arī risinājumus, lai izvairītos no uzvedības problēmām un koriģētu tās. Nodarbību vadīs klīniskā psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite Gunita Kleinberga.
  • 20. oktobrī pulksten 19. Kā atbalstīt bērnu, kas izjūt pārmērīgu nedrošību, šaubas, bailes. Uzzināsiet par šādas uzvedības cēloņiem, kā arī risinājumiem, kā izvairīties no uzvedības problēmām un koriģēt tās. Nodarbību vadīs klīniskā psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite Inese Elsiņa.
  • 23. oktobrī pulksten 18.30. Kā atbalstīt bērna prasmes regulēt emocijas un kā veicināt veiksmīgu emocionālu attīstību, kā emocionālas pieredzes ietekmē bērna tālāko pieredzi. Dalībnieki uzzinās par emocionālās attīstības principiem, kā attīstās emociju regulācijas prasmes un kā pieaugušie var veicināt iespējami veiksmīgu šo prasmju attīstību. Tiks apskatīti arī praktiski risinājumi emocionālā intelekta attīstīšanai un emociju regulācijas prasmju attīstīšanai bērniem. Nodarbību vadīs klīniskā psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite Kristīne Dūdiņa.


Vairāk informācijas un pieteikšanās, rakstot: uz epastu berniemdraudzigs@gmail.com vai Bērna labklājības centra feisbuka lapā.

Pēc pieteikšanās dalībnieki saņems elektronisku saiti, nodrošinot piekļuvi nodarbībai.

Nodarbības finansē Rīgas domes Labklājības departaments.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form