Vecmīlgrāvī norisināsies ģimeņu sporta spēles

Vecmīlgrāvī norisināsies ģimeņu sporta spēles
Foto: Shutterstock

Svētdien, 15. jūlijā, no pulksten 10 Rīgas 31. vidusskolas stadionā norisināsies Vecmīlgrāvja 3. sporta spēles "Vecmīlgrāvis VAR!", kur ikviens aktīvās atpūtas piekritējs varēs apliecināt sevi, piedaloties dažādās sporta spēlēs vai individuālajās disciplīnās, ziņo Vecmīlgrāvja attīstības biedrības pārstāve Iveta Pāvula.

Ģimenes sporta svētkos savus spēkus būs iespējams izmēģināt gan komandas sportā, gan individuālajās disciplīnas. Komandu sporta spēļu piekritēji varēs nodoties strītbolam, mini futbolam, volejbolam un ģimenes stafetēm. Savukārt tie, kuri priekšroku dod individuālajiem sporta veidiem, varēs sacensties 100 metru sprinta skrējienā, kā arī izpildīt 100 pietupienus un vēdera presītes.

Svinīgā sporta spēļu atklāšana notiks pulksten 10. Taču sacensības noritēs līdz pat vēlai pēcpusdienai, kad svinīgajā apbalvošanā godalgas saņems visu sporta veidu pirmo trīs vietu ieguvēji.

Pasākuma rīkotāji, dodoties uz Vecmīlgrāvja sporta spēlēm, aicina līdzi ņemt arī pašus mazākos ģimenes locekļus. Sporta spēļu norises vietā būs pieejamas piepūšamās atrakcijas un citas jautras un interesantas aktivitātes bērniem. Tāpat būs iespēja mazuli nodot pieskatītāja aprūpē, lai vecāki varētu pilnībā izbaudīt sportiskajās aktivitātes un cīņas garu.

Ģimeņu sporta spēles tiek rīkotas jau trešo reizi, un turpmāk norisināsies ik gadu.

Reģistrācija sporta spēlēm notiks pasākuma dienā no pulksten 9 līdz 9.45 vai, sūtot e-pastu uz vecmilgravis@gmail.com.

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Iesaisties sarunā!