Ziemassvētki ir ģimeniska kopābūšana, bieži vien vienkārši garšīgi paēdot, noskaitot dzejolīšu, lai saņemtu dāvanu, - tāda mierīga vakarēšana. Tomēr, ja ģimenē ir bērni, viņiem tas viss var šķist nedaudz garlaicīgi. Lai arī Ziemassvētkus padarītu nedaudz jautrākus un arī pieaugušie izkustētos no ērtajiem krēsliem pie galda, lūk, piedāvājam četras radošas idejas nelielai jautrībai.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ja vēl neesi izdomājis, kā šogad svinēsi Ziemassvētkus, LMT viedtelevīzija aicina ļaut vaļu fantāzijai un piedāvā interesantas un atraktīvas idejas Ziemassvētku vakaram, kas iepriecinās gan lielos, gan mazos svētku svinētājus.

Radi pats savu Ziemassvētku brīnumu ar jautrām ēnu teātra ludziņām vai laimes aku, kurā ikkatrs atradīs īpašu dāvaniņu. Un, ja ierastie svētku pantiņi pie eglītes vairs nerada svētku noskaņu, iepriecini visus ar jestriem dzejoļiem vai viedpantiņiem. Noskaties video pamācību un smelies idejas siltiem un sirsnīgiem Ziemassvētkiem!

Video pamācību sērija "Radi pats" skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā, kur pieejamas dažādas praktiskas un skaistas pamācības svētku laika noskaņas radīšanai.

Tags

Ziemassvētki
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form