Par to, ka smēķēšana ir kaitīga veselībai, runā daudz un visur. Skolā, televīzijā, par to var lasīt internetā, bet nereti šī vēsts bērnam, kurš, visticamāk, sasniedzis pusaudža vecumu un sācis interesēties – kā tas ir ievilkt dūmu, paiet secen.

Sak, pierādi! Un kāda sieviete patiešām izdomājusi, kā atvasei likt aizdomāties, ar reālu piemēru parādot, kas notiek ar cilvēka elpošanas orgāniem jau pēc vienas cigaretes izkūpināšanas.

Ja arī tu vēlies savējam ieborēt – nevajag smēķēt, pamēģini šo eksperimentu. Tev vajadzēs pagatavot cilvēka atveidojumu uz kādas plastikāta plāksnes, vienu vates kosmētisko salvetīti, cigaretes un pumpīti (aptiekās tādus var iegādāties). Kā notiek eksperiments un kāds ir rezultāts, skaties video. Domājams, ka tavs bērns būs šokā, redzot, ko var nodarīt pat vienas cigaretes izsmēķēšana.

Tags

Pusaudzis Smēķēšana
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form