Video: Mazie eksperti dalās pārdomās par biznesu, tūrismu un studijām augstskolā
Foto: Kadrs no video

Mazi bērni spēj izrādīt vispatiesākās un nesamākslotākās emocijas, uz ikvienu jautājumu atbildot godīgi un bez liekas domāšanas. Kādi pienākumi ir augstskolas studentam? Kas ir grāmatvedis? Ko dara žurnālists? Ar ko mazie eksperti nodarbosies, kad būs pieauguši? Kur vislabāk glabāt naudu un kā labāk ceļot? Katram bērnam ir sava atbilde uz šiem jautājumiem.

Biznesa augstskola "Turība" iztaujāja mazos ekspertus vecumā no četriem līdz deviņiem gadiem, lai uzzinātu viņu nākotnes plānus un noskaidrotu domas par dažādām profesijām, ko studenti apgūst augstskolās.

Mazie jau bērnībā sāk kalt nākotnes plānus. Jautājot, ko viņi vēlētos darīt, kad izaugs lieli, Anna pārliecinoši atbild, ka kļūs par mākslinieci. Savukārt Aleksandrs Gabriels vēlētos būt jūtuberis, uz ko māsa atbildēja, ka viņam esot jāatrod arī darbs, jo ar video vien kārotajam naudiņu nenopelnīs.

Jautājumā par grāmatveža profesijas specifiku, mazie eksperti bija visai pārliecināti, ka tas ir cilvēks, kurš izgatavo un pēc tam veikala plauktos saliek grāmatas. Tāpat bērni norādīja, ka biznesa veidošanas process ir visnotaļ sarežģīts, jo darba pārvaldīšana un vadīšana prasa enerģiju un lielu piepūli. Viens no mazajiem ekspertiem spēja ieteikt labākos ceļošanas veidus, ja jādodas atvaļinājumā vai biznesa braucienā, savu izvēli atbilstoši argumentējot. Bija redzams, ka arī izglītības nozīme viņiem nav sveša, jo viena no mazajām ekspertēm savam brālim norādīja, ka iztikas pelnīšanai ar blogera amatu vien nepietiks. Tika noskaidrotas arī labākās vietas naudas glabāšanai un apspriesti studenta pienākumi augstskolā. Bērnu atbildes uz citiem uzdotajiem jautājumiem uzzini zemāk atrodamajā video.

Source

Cālis.lv

Tags

Bērni Turība
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form